Nejstarší a nejnavštěvovanější klubová noc v Čechách slaví 12. narozeniny. Kteří Dj´s blahopřejí?

Již 12 let čtvrtek co čtvrtek plní pražský legendární klub Radost FX noc jménem FX Bounce! To je stručná bilance této fejmové pražské urban music párty, která se koná nepřetržitě každý týden od září roku 2005! Aktuálně se jedná o nejstarší a nejnavštěvovanější pravidelnou týdenní klubovou noc v Čechách!

Rádi bychom vás tímto pozvali na 12. výročí FX Bounce! nocí, které se uskuteční již tento čtvrtek 14.9.2017 v Radosti FX (Bělehradská 120, Praha 2). O zábavu se tento narozeninový večer postará celkem 6 rezidentů, konkrétně:  zakladatel FX Bounce nocí DJ KWÉ (FX Bounce! Prague) + DJ NOIR (FX Bounce! Prague),DJ CHOSE (FX Bounce! Prague), DJ SAYBON (FX Bounce! Prague), DJ AUSTRALAN (Brisbane, AUS) aDJ MAZTAH (Swerve Selektah,Prague).

Potvrď svou účast zde.

Pokud jsi ještě nikdy nebyl/a ve čtvrtek na FX Bounce!, máš jedinečnou příležitost to napravit právě na 12. výročí FX Bounce nocí v tomto týdnu. Start úderem 23:00 a hraje se až do rána. Vstup do klubu od 18ti let. Dívky mají do půlnoci VSTUP ZDARMA, kluci za kilo. Komplet info hledej na www.facebook.com/fxbounce nebo na www.fxbounce.com

Pokud chceš na FX Bounce! oslavit své narozeniny, piš na ales(a)mikuleckyagency(dot)cz a domluv si s námi stůl, občerstvení atd.
REZERVACE STOLŮ: ales(a)mikuleckyagency(dot)cz

Nezapomeň! Víkend začíná každej čtvrtek v Radosti FX. Již od roku 2005!

Čtvrtek/Thursday 14/09/2017, FX BOUNCE! 12th ANNIVERSARY, Club Radost FX (Bělehradská 120, Prague)

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná