Nejen pořádná porce hip hopu, to je benefice pro nadaci Pink Bubble!

Pink Bubble není nová značka žvýkačky ani název nové drogy. Ti s dobrou pamětí si jistě vybaví hangár na posledním Hip Hop Kempu, jehož program se odehrával právě pod názvem Pink Bubble, což je nadace pomáhající náctiletým bojujícím s rakovinou a právě této nadaci bude patřit pátek 12.7. ve dvou patrech klubu Chapeau Rouge. Hip hopoví fans se mohou těšit třeba na MC Geye, Saxe s Acmem, MC Taktiku, Eriku Fečovou či DJe BA2Se. A to není zdaleka všechno... Pojďme si tedy říct, proč byste měli tuto bohulibou akci v pátek podpořit!

Hned ve dvou patrech legendárního klubového prostoru vystoupí na podporu nadace nespočet kapel a Djs rozličných stylů a v programu večera si každý najde svůj oblíbený styl hudby.Vše odstartuje již v 18.00, kdy benefiční večer odstartují hip hopoví DJs a následovat pak budou vystoupení mnoha interpretů, jmenovitě akci podpoří například Erika a Martin Fečovi, MC Gey z Ty Nikdy labelu, Sax & Acme, Freestyle Mondays crew, MC Taktika, Loco Loco, Rapublica, Beatlife label, Neznámá Identita.sk, Dryll, MC Paparasty, Vojtaano & On Timon a programem provede mladý raper Ready. Nabitý program obohatí i zástupci pořadu Na Stojáka a trochu humoru tak přinesou Daniel Čech nebo Vojtěch Záveský.

Především výčet vystupujících Djs slibuje široký hudební záběr a to své pravé ořechové si najdou vyznavači hip hopu, dubstepu, housu nebo klubového techna. Pozvání na akci totiž přijali rezidenti klubu Chapeau Rouge DJs: Dug, Yofre, BA2S, Kuba Kubíček, Ezwell, chybět nebudou ani DJ Reznyk (techno.cz), Christofi, Ghost či Back. Nejen pánské publikum si zajisté užije sledování airbrush a bodypainting show od Migela (http://www.migelairbrush.cz) a pomalovat můžete nechat sebe nebo třeba svou přítelkyni. Těšit se můžete i na speciální Pink Bubble drinky za přátelské ceny. Podrobné infomace najdete v eventu ZDE

Co dodat? Doražte si užít už tento pátek nabitý program v jednom z nejstarších pražských klubů. Výtěžek ze vstupného bude putovat na konto nadace Pink Bubble a svou přítomností podpoříte ty, kteří právě bojují se zákeřnou nemocí. Stačí jen málo, doražte na akci osobně!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná