RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nejdelší pravidelná klubová noc v Praze se propila až k desátému výročí

Nekonečný párty seriál FX Bounce se dočká své zlomové epizody! Aktuálně nejstarší a nejnavštěvovanější klubová noc v Čechách, konající pravidelně každý čtvrtek v pražském klubu Radost FX od roku 2005, slaví desetileté jubileum. Pravidelné setkání všech milovníků hiphopové a R&B muziky uctí zásadní bod své existence 10. září na tomtéž místě.

 
Deset let mejdanu a desítka DJs z Čech, Slovenska či Austrálie na jednom pódiu. A k tomu připočítejte datum 10. září. V čem má ta desítková soustava vadu? Asi jen v tom, že vstup je povolen návštěvníkům starším osmnácti let. Ostatní nechť zamíří do Bělehradské 120, konkrétně do legendárního pražského klubu Radost FX, který je od začátku domovem akce.
 
Tradici dorazí uctít samozřejmě jeden ze zakladatelů projektu Aleš Mikulecký aka DJ Kwé. Z další pak nastoupí se svými sety DJ NOIR (FX Bounce! Prague), DJ RAWAL (FX Bounce! Prague), DJ KOLACK (Prague), DJ KOOGEE (Swerve Selektah, Sudan/Prague), DJ MAZTAH (Swerve Selektah, Prague), DJ SAYBON (Black Dynasty, Prague), DJ LIPI (SK), DJ AUSTRALAN (Brisbane, Australia) a DJ ROMAN ZÁMOŽNÝ (SK).
 
Akce začíná ve 23:00. Vstup pro dívky je po celou noc zdarma, kluci platí kilo.
 
Čtvrtek/Thursday 10/09/2015, FX BOUNCE! 10th ANNIVERSARY, Club Radost FX (Bělehradská 120, Prague)
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná