Názov Stavby, AMO, Zverina a Vladimir 518 na Hip Hop Žije chybět nebudou!

Největší hiphopová událost na Slovensku oslaví letos již třetí narozeniny a vy můžete být součástí toho všeho. Festival Hip Hop Žije se odehraje od 26. do 28. června na Zlatých pieskách v Bratislavě a opět se můžeme těšit na plejádu největších tuzemských štik v našem rybníce. Již v minulých týdnech nám organizátoři nabídli některá jména, mezi kterými nechybí Ektor, Supa, Momo, Indy & Wich + LA4, Ty Nikdy Label Jam, GR Team, Druhá Strana nebo Adiss. Kdo však ke všeobecně známým přibyl tentokrát?

Z Pražského hradu dorazí velikáni labelu Bigg Boss ve složení Vladimir 518 & DJ Trafik, které doprovodí i nováček stáje Refew, který bude mít v té době již na světě svou debutovou desku. Po loňském úspěchu se na pódium dostaví i početná smečka Názov Stavby. Čistychov, DNA, Slipo, Bacil, Šegi a DJ Hajtkovič ví, jak bratislavské publikum dostat do varu. Stejně tak hotový živel označovaný seismology jako Zverina, který taktéž pracuje na dalším dlouhohrajícím materiálu. Nováčky festivalu pak jsou AMO, kteří v těchto dnech do éteru vypustili své EP Analog Architekt. Nová jména pak uzavírá mladý talent Palermo.

To však není vše, neboť organizátoři slibují, že přibude hned několik velkých jmen z československých luhů a hájů, které obohatí ještě zahraniční headliner. Na tyto tváře si musíme ještě počkat, ale majitelem svého lístku můžete být již nyní. V síti Ticketportal lze zakoupit jak běžné vstupenky, tak ale i VIP nebo i balíček s tričkem a CD Hip-hop Žije. 

Hip Hop Žije 2015 (26. 6 - 28. 6.)

Názov Stavby (Čistýchov, DNA, Slipo, Bacil, Šegi, Dj Hajtkovič)

Indy a Wich + LA4

Vladimír 518 +  Dj Majk Trafik

Ty Nikdy Label Jam (Idea, Boy Wonder, Paulie Garand, Rest, Dj Fatte)

Ektor

Momo

Gramo Rokkaz

Supa

AMO

Zverina

Druhá strana

Adiss

Refew

Palermo

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná