Návštěvníci pražského Rock Café se potkají s Pio Squad přímo za mikrofonem

V době, kdy úlohu občanského fóra zastupují spíše internetové diskuze než reálné konfrontace, je skoro zvláštní, aby na hiphopovém koncertu probíhalo něco jako "beseda". Přesto se tak 16. května v pražském Rock Café, kde proběhne vystoupení Pio Squad a následné setkání s fanoušky, stane. Na druhou stranu, jak že to řekl Eurodel na začátku hangárové show Pio Squad Hip Hop Kempu 2014? „My jsme se rozhodli, že uděláme konečně něco, co má smysl."

 
Tehdy proběhla sbírka v rámci projektu "Pio Squad for Čalantika", jež interpreti vytvořili společně s nezávislou humanitární orgnaizací ADRA. Do té doby podřimující jihlavské těleso podstoupilo sérii koncertů, aby se následně vydalo do Bangladéše, kde při té příležitosti vznikl i apelující videoklip "Čalantika".
 
 
Vzhledem k jisté unikátnosti projektu na poměry českého hip hopu se samozřejmě nabízí mnoho otázek. Může to viditelně pomoci? Může takovýto projekt zasáhnout mladou generaci poslouchající hip-hop? A kolik již fanoušci přispěli? Přesně o tom bude v sobotu 16. května od 21:00 diskuze s Pio Squad a s podporou DJs Richarda, J-Kida a Pufaze v pražském klubu Rock Café.
 
Návštěvníci se dozví více o záměru inicátorů celé akce, jaká je dosud vybraná suma v rámci projektu Pio for Čalantika nebo si budou moci prohlédnout působivé fotografie z bangladéšské cesty. Cena lístků v předprodeji klubu je 150,- a na místě 200,-.
 
 
 
Zdroj: Tisková zpráva; Zdroj obrázku: Facebook.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná