Napodobí Dillon Cooper Madchilda a zdrží se v Brně déle, než je v plánu?

Další ze série rapových shows s podtitulem Bars In Bars se odehraje již uprostřed tohoto týdne v klubu Radost na adrese nejoblíbenějšího brněnské sídliště Cejl s číslem popisným 52. Od nejmladší generace až po stálice české scény se na pódiu vystřídá hned několik MCs, snůška česko-slovenských DJs a beatboxerů a samozřejmě headliner celého večera straight outta Brooklyn heights - Dillon Cooper!

Dillon Cooper, který ve svých 24 letech objíždí USA jako speciální host na turné Wu Tang killers, přijíždí do Česka teprve podruhé a brněnský koncert je zároveň poslední zastávkou cooperovi evropské Uncharted tour. Při Bars In Bars 1 se Madchild probudil tak rozbitej, že si radši nechal uletět letadlo do Londýna a místo chillování v hlavním městě Spojeného království strávil noc pod jehlami v brněnském Mafakazz studiu. Cooper letí zpátky do US časně odpoledne v den po brněnské show, tak se zkusme zachovat tak, aby se historie (ne)opakovala a rozšiřme tenhle seznam o další jméno, které po návštěvě Brna prostě nezvládá odletět pryč.

Jako support se můžeš těšit na showcase labelu Old Kids v podání tria MCs Tafrob, Morelo a Young Koukr, kterým záda pokryje jeden z bars-in-bars rezident djs Dj Diskotek. Jednu z prvních shows taky zažije crew plná youngstas Rosa Erizo ve složení Arwi, Warmi a Dj Kadr a z brněnských ulic přijde pokřtít novej mixtape banda říkajíc si 4351 Family. Reprezent beatboxingu si berou na starosti naši slovakia brothers - Lasťa, Erbeat, TemnOan a afterparty po Dillonově show řeší další barsinbars heavyweight Dj Strygo. Večerem tě provede speaker Pivoth.

8. 2. 2017 /// klub Radost, Brno

20:00 - 21:30 DJ STRYGO

21:30 - 22:00 LASŤA ERBEAT TEMNOAN

22:30 - 23:00 ARWI

23:00 - 23:45 4351 FAMILY

23:45 - 00:30 OLD KIDS

00:30 - 01:30 DILLON COOPER

01:30 - 0X:00 DJ STRYGO

Vstupenky můžeš do úterní půlnoci kupovat v síti SMSTICKET: bit.ly/dillon-cooper a nebo v jednom z obchodů Queens a Grafficon.

Vstup v předprodeji je 250,- Kč / na místě pak 290,- Kč.

Předprodej končí půlnocí 7. 2. 2017.

Každý návštěvník akce získává 10% slevový kód pro nákup na Queens.cz.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná