Náplavka se opět promění v domácí hřiště Bigg Bossu

Je tomu již rok, co Bigg Boss úspěšně odsloužil svojí misi na totálně přelidněné pražské Náplavce, kde tehdy za velkého rachotu zajeli členové labelu jedno ze svých nejúspěšnějších vystoupení loňského léta. Ačkoli se nepočítám mezi pamětníky, vzhledem k tomu, že tehdejší feedback dozníval ještě několik následujících dní z úst mých spolužáků ve škole, nepochybuji o jisté monumentálnosti celé akce.

 
Pro velký úspěch se Bigg Boss team ve spolupráci s OYC Marine rozhodli vás provést celým peklem ještě jednou a to 25. června. Ani letos nebude chybět kompletní výkvět psí smečky - Hugo Toxxx, La4, James Cole, Refew, Orion i Vladimir 518, přičemž letos celou akci podpoří ještě slovenský kapitán pirátského rappu, sám monsignor Separ. Palubu pak budou jistit DJs Mike T, NobodyListen a Nerz. Celá akce se odehraje v zadní, nejširší části Náplavky (blíže k železničnímu mostu).
 
Kromě merche, CDs a dalších nezbytností koupíte na místě také limitovanou edici triček Navy T-Shirts, připravenou ve spolupráci s OYC Marine. Vzhledem k tomu, že design připravil populární streetartový umělec Pasta Oner, jedná se o nákup vcelku raritní. Nová trička budou v každém případě ještě během pár dní k předobjednání na eshopu biggbossí smečky.
 
Vladimir 518, Separ & DJ Mike Trafik ft. BiggBoss All Stars se sejdou na Náplavce 25. června od 18:00. Vstup na akci je zdarma. Bejt Indy, budu tam. Co vy?
 
 
Zdroj: tisková zpráva; zdroj orbázku: ytimg.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná