Na Prahu dýchne vůně Beantownu! Kteří Slováci připraví půdu bostonské ikoně Reksovi?

Do Prahy opět míří osobnost, kterou tady nepotkáte pravidelně. Boston je městem, kde vzniká hromada kvalitního rapu. Největšími reprezentanty by mohli být Ed.OG, Akrobatik, Mr. Lif, Big Shug, Esoteric nebo Slaine. Poslední roky je však víc a víc slyšet borce jménem REKS. Kdy a kde si můžeš jeho umění vychutnat?

I když jeho jméno možná registrujete jen posledních pár let, REKS je na scéně však téměř 20 let. Jeho debutové album totiž vyšlo již v roce 2001. A od té doby si šlapal svou cestu díky kvalitní textařině a neotřelé flow. Jeho alba Grey Hairs, Eyes Watching God nebo poslední megaprojekt the Greatest X, rozhodně stojí za pozornost. Právě zmíněný projekt Greatest X je velice výjmečným kouskem. V době, kdy je standardem vydávat alba o 10-12 stopách, Reks si střihnul rovných 35. Jeho versatilita v projevu i ve volbě hudby je obrovská a na své si přijde opravdu každý. A vše je schopen spojovat ve velice dobře fungující celek i na pódiu.A vy máte možnost se o tom přesvedčit na vlastní uši a oči. Reks v rámci své evropské tour Prahu nemine a svou show nabídne v Klubu FAMU již 2. června. A nebude u toho sám. Jako předskokan se totiž objeví slovenský rapper MonAmi, kterého album Biela Vrana přitahovalo 2 roky zpět slušnou pozornost. Další slovenský emcee z labelu DOPE MONEY ENT., Resa představí svou promakanou show s albem 180 stupňů. Chybět nebudou ani kvalitní DJs, z německa přijede své placky roztočit DJ WesOne a rezidentní DJ, i když původem z Makedonie, nebude nikdo jiný, než DJ Dimitri. Živé vystoupení začnou kolem deseti hodin.

A tohle vše se partička Funk Bandits ve spolupráci s Klubem FAMU nabízí za libovou lidovou cenu 180 korun v předprodeji (cena je bez poplatků) nebo 250 na místě. Jaké další argumenty ještě potřebujete? Třeba pár lístků zdarma? Tak si počkejte na soutěž v příštím týdnu.
 
 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná