RUKAHORE_SHOP_BANNER

Na klubovovou noc Spotlight zavítá raperka Akua Naru

Fource Entertaiment je tu s další zajímavou akcí. Tentokrát přiváží na afterparty festivalu Struny Podzimu americkou female MC a zpěvačku žijící v sousedním Něměcku – Akua Naru. Třetí listopadový den s sebou přiveze i svou kapelu DIGFLO a vystoupí tak na klubové noci Spotlight v pražské Roxy/NoD.

Svou cestu sice započala v New Havenu, než se však usadila v německém Kolíně nad Rýnem projela různé země (Čina, Ghana,…). V její tvorbě jsou tak znít různé etnické vlivy. Své debutové album The Journey Aflame pustila do světa loni v lednu a sklidila s ním po celém světě pozitvní kritiku. Akua je z těch poetičtějších raperek, jak je slyšet v jednom z jejich neznámějších songů "The World Is Listening", produkovaným Jr & Ph7. Se svou šestičlennou kapelou DIGFLO objela během 22-ti dní Severní Ameriku. Jela také tour s Lords of the Underground a spolupracovala s Urusulou Rucker, Blitz The Ambassador či českým Oliverem Lowe. Je známá získáváním si a inspirováním svého publika.

 
V experimentálních prostorách Roxy/NoD bude Spotlight noc hostit i další řadu kvalitních hudebníku, jako je věhlasný bubeník Chris "Daddy" Dave and the Drumhedz. Ten spolupracoval za svou kariéru s mnoha umělci, mezi které patří A Tribe Called Quest, Erykah Badu, Adele či r´n´b diva Beyoncé. Dále také vystoupí En.Dru spolu s berlínským kolegou Ricoloop, Sato-San To a několik DJ´s.
 
 
Celý večer Spotlight odstartuje v 19.30 v prostorách Roxy/NoD. Jeho tradiční součástí budou kromě několika vystoupení i debata s vystupujícími. Vstupenky se prodávají za 450,- Kč nebo se studentskou slevou za 250,- Kč. Zakoupit se dají v sítích Ticketpro a Eventim, přímo na pokladně Roxy nebo z pohdlý domova on-line na stránkách Strun Podzimu.
 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná