RUKAHORE_SHOP_BANNER

Na jihu Čech se bude battlovat ve streetdance i breakdance. A dohlédnou na to i De Zrechts

12. dubna se v českobudějovické Gerbeře uskuteční velká taneční akce Bud Wars, jež je určená jak pro tanečníky, tak pro širokou veřejnost. Její součástí bude i bohatý doprovodný program, který odstartuje již dopoledne. kdy začnou ve velkém sále workshopy. S lektory z taneční školy BUDSIDE si může zatancovat každý, kdo bude chtít. A jaký je časový rozvrh celého nabušeného dne?

Dopoledne:

Od 10:00 do 11:00 Street dance workshop 

Od 11:00 do 12:00 Breakdance workshop 

Odopoledne: 

12:30 - 14:00 Začne přednáška s legendou Petrem Ježkem.

Petr Ježek je  průkopníka živoucí legendy české taneční scény, kde se dozvíte mnoho zajímavých informací z dob minulých i současných. Petr Ježek začal tančit breakdance již za minulého režimu. Je také několikanásobný mistr v ČR. Petr Ježek si připravil  prezentaci plnou videí, fotografií a starých novinových článku. Jeho přednáška bude zakončena diskuzí, kdy se návštvnící budou moci Petra na cokoliv zeptat a debatovat.

14:00 -20:00 Street dance a Break dance battle (PRIZE MONEY 15 000 Kč!)

Hlavním programem dne jsou taneční battly neboli souboje (wars a proto i BUD WARS), ve kterých se střetnou tanečníci z celé České republiky. Soutěžit se bude v kategoriích STREET DANCE (All style) 3vs3 a BREAK DANCE crew vs crew. Preselekce bude probíhat formou demobattlů, ze které se vybere nejlepších 8 z obou kategorií.  Battly doprovodí Dj Nox (Praha) a bude moderovat Lil Pablo(Bratislava), který má zkušenosti ze světových soutěží!

Na soutěž je možno se registrovat na e-mail adambudside@seznam.cz (zaslat název crew a jména tanečníků) či na místě v Gerbeře do 13:30.

Cena za 1. místo v kategorii STREET (All style) je 6 000 Kč.
Cena za 1. másto v kategorii BREAK je 9 000 Kč!

14:00 - 15:00 Preselekce Hip Hop dance

15:00 - 16:30 Preselekce Break dance

Taneční škola Budside vystoupí se svojí SHOW (součástí této show budou tanečníci, kteří se účastnili soutěže ČSMT - Československo má talent).

17:00 - 18:00 Top 8 Hip Hop

18:00 - 19:30 Top Break dance

19:30 - 20:15 Finále Hip Hop a Break dance a předání cen.

20:30 - 21:00: Martha Cooper Video 

Návštvnící BUD WARS budou svědky slavnostní projekce videa, které nebylo nikdy publikováno. Bylo natočeno Marthou Cooper v roce 1981 v New Yorku. Jedná se o jeden z prvních battlů skupiny Rock Steady a BreakMasters. Ve videu můžete vidět například bboye jako: Crazy Legs, Frosty Freeze, Ken Swift, Ty Fly a Kippy Dee. Tedy jedni z první breakdance tanečníků vůbec.

21:00 - 23:00 Dj Ramel

23:00 - 24:00 Kultovní kapela DEZRECHTS. Po kapele se můžete těšit na velkou párty a plnou skvělé muziky, kterou zajistí Djs Lil Rowa (Praha) a Dj Buick (Praha). Tančit se bude až do rána!

Po celý den je vstup na BUD WARS 1 ZDARMA! A není ani žádné zápisné. Kdo přijde během dne, dostane pásku a má zdarma vstup i na večerní párty. Je možno odejít a zase se vrátit. Po 20:00 je vstup bez pásky 100 Kč.

POROTA, SPEAKER, DJs:

Porota BREAK DANCE: Petr Ježek (Praha), Sigi (Praha), Olda (České Budějovice)

Porota STREET DANCE: SpyRoby (Praha), Potkys (Praha) a Adam (České Budějovice)

Speaker: Lil Pablo ( Bratislava)

Djs: battle: DJ Nox (Praha), party: DJ Lil Rowa (Praha) DJ Buick (Praha)

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná