RUKAHORE_SHOP_BANNER

Na Greenhouse Festivalu nebude pouze Skepta

Přesně za týden se dočkáme pražského návratu Skepty. Stane se tak v rámci menšího festivalu Greenhouse, skládající se z dvou na sebe navazujících akcí, konajících se ve dvou klubech ležících od sebe asi patnáct minut chůze. Kontroluj program tohoto dne a připrav se na shutdown!

Chronologicky první částí večera bude Meet & Greet, jež se bude konat ve Footshopu, nacházejícím se kousek od zastávky metra Vltavská. Od 16:00 bude možnost poznat Skeptu či Denzela Curryho, vyfotit se s nimi, získat podpis nebo merch. Kvůli kapacitě je omezený vstup. Pokud nechete o šanci přijít, registrujte se na FB stránce události. 

Výše dva jmenovaní pánové jsou hlavním lákadlem části večera, zvané Greenhouse Stories a konající se v Roxy. Ta se otevře už v 19:00. Spolu se Skeptem dorazí i DJ Maximum, tedy dvorní dj spolku Boy Better Know. Česko zastoupí jeden z našich nejaktivnějších a nejkvalitnějších producentů Freezer z Hypno808 a s ním i Smack, jako speciální host.

Jelikož je jasné, že po skončení budou ještě všichni "vyhajpovaní", bude se pokračovat na Greenhouse Vibes v klubu Lávka vedle Karlova mostu. Ten se otevře v 21:00 a představí se zde trojice vynikajících producentů. Ze Švédska to bude Yung Gud, který má na starosti beaty kolektivu Sad Boys, s nimiž navštívil Prahu už loni. Stejně tak se vrací představit svůj nejnovější počin How To Run Away i maskovaný Slow Magic ze Spojených států.V neposlední řadě přijede jedinečný Giraffage z A-Trakovi nahrávací společnosti Fool's Gold Records. Bude to už jeho třetí vystoupení u nás. Prvně se zde představil s kolegem XXYYXX a následně s Lindsay Lowend

Vstupenky seženete na portálu GOOUT.cz, a to jak na Stories v Roxy za 520 Kč, tak i Vibes na Lávce za 450 Kč. V prodeji jsou i combo tickety do obou klubů za 852 Kč. 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná