Na fesťáku Gambrz Fest vystoupí i Sodoma Gomora a Manželé

Gambrz Reprs, to jsou ti, co jsou všechno možný, jen ne nudní, fádní a obyčejní. Na léto nepřipravili sice novou desku, za to dávají do kupy hned fesťák, nazvaný jak jinak než Gambrz Fest. Ten proběhne 7. července a místo konání se jmenuje Modrá Vopice.

Protože se jedná o multižánrový festival, kde kromě klasického tradičního rapu (i když na druhou stranu Sodoma Gomora a Gambrz Reprs nejsou zrovna tradiční představitelé), zazní také hned několik dalších hudebních směrů. Jedná se ale vždy o spřízněné duše a sestavování programu probíhalo na kamarádské bázi. 

Pod open air se představí kníže pornofolku Záviš, legendární kapela Manželé, punkáči Projekt C.H.U.J. nebo electro-indie rocková sorta Nauzea Orchestra, která nedávno vydala 2 CD The dark side of the Raven. Prostor dostane i skupina Zmagnetizovaná Blána, sestavená z divadelníků Činoherního studia v Ústí nad Labem. Příznivce tvrdší muziky potěší crossoveráci New Born. Komu by to bylo pořád málo, ten může vzít za vděk i doprovodným programem v podobě graffiti exhibice a fire show.

Co se týká konkrétních organizačních informací, tak Gambrz vzakazují: „Mejdan začne ve 12.00 a vstupné na místě bude 200 Kč. Fanouškům bychom rádi doporučili, zakoupit si zlevněné vstupenky (170 Kč) v předprodeji na adrese: http://www.gigster.cz/Home/GigDetail/20

Pokud budete chtít podpořit, můžete si koupit vstupenku + triko Gambrz Reprs nebo vstupenku + multisingl Curacao Faux Pas. Venkovní produkce potrvá klasicky do 22.00. Po programu je připravený dojezd v klubové hospodě (přímo v areálu) a mega fire show.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná