Na čem dělá Dj Noir a kde ho v pátek uvidíte s Wichem a Lavskim?

Dj Wich, Nironic, La4 nebo Noir s Poetou. Ti všichni budou v pátek u toho, když se zahájí nová série pražských klubových večerů v KD Krakov.

Mini interview s Djem Noirem

Na čem momentálně pracuješ?

Aktuálně dělám na tejpu, kterej bude čistě rapovej, takže žádnej dubstep, ale real shit! Aktuálně taky dělám z domácího studia profi, takže čekej spoustu novejch věcí.  

Hraješ na mejdanech skoro obden, stále tě to baví?

Baví, hlavně díky tomu, že pořád vzniká spoustu dobrý hudby, takže je co hrát.

Co nejbližší plány do budoucna?

Rozhodně hrát rap co nejdýl to půjde a naplno fungovat ve zmíněném studiu.

Wich & Nironic + La4 v KD Krakov v Bohnicích už v pátek

MČ Praha 8 a KD Krakov ti přináší nově hiphop koncerty těch největších českých hvězd! Už v prvním díle se objeví DJ Wich, La4, Nironic. Do diáře zapisuj datum 13. dubna a těš se na našláplou akci se super DJs a kvalitním rapem!

Kdo v poslední době viděl živě Lafora, ten si mohl všimnout jedné věci. Lafor byl vždycky excelentní rapper, ale poslední dobou se zdá být na vrcholu sil. Vidět ho na pódiu znamená zažít příval totální energie a perfektní flow!

Podobně na tom je Nironic, který se neúnavně věnuje hromadě hudebních projektů, sám produkuje a nejčastěji ho můžete vidět live s DJem Wichem. Tihle dva pánové - MC a DJ si skvěle rozumí a dvě alba a desítky koncertů jsou toho jasným důkazem! Proto je 13. dubna uvidíte na pódiu oba dohromady v jedinečné show, co zapálí strop!

Bez DJs by žádná pořádná akce nemohla být, proto se za gramofony objeví krom Wiche i DJ Noir, Poeta z rádia Spin a další. 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná