Mugis, Majself a Plexo poprvé živě v Praze a hned zdarma!

Majself, Mugis a Plexo, Neni problem trojka patří určitě k tomu nejlepšímu co se dá momentálně na SK scéně najít a v rámci své Parfém tour dorazí konečně v premiéře do stověžaté matičky měst. 13.března zahrají hoši v Cross clubu. Vstup je zdarma a kromě zmíněné trojky zahraje ještě Honza Peroutka s živou kapelou, Wuty nebo DJ Fatte!

SK raper s nejlepší flow-Majself, neskloňovanější SK producent současnosti -Mugis, také Plexo  a Honza Peroutka s živou kapelou-to vše zdarma 13.března v Cross clubu.

Ve čtvrtek 13. března zavítá do pražského klubu Cross v rámci akce More Than Hip Hop slovenská trojice Majself, Mugis a Plexo. Ti si zde odbudou premiéru v české metropoli a je na co se těšit! Kromě zmíněných vystoupí i Honza Peroutka s živou kapelou a dorazí i speciální hosté Wuty (Ul Farma) nebo DJ Fatte (Ty Nikdy label).

Mugis, Majself a Plexo patří momentálně k tomu nejlepšímu, co se dá na slovenské hip hopové scéně najít a v poslední době tahle trojka hojně spolupracuje i s českými kolegy (DJ Fatte, Wuty, Jay Diesel, Idea, Rest atd…). Momentálně hoši brázdí české a slovenské kluby se svým společným albem Parfém a ve čtvrtek 13.3. konečně dorazí i do Prahy, vstup na mejdan je navíc zcela zdarma, tudíž není žádný důvod, proč bys tam měl chybět i ty!

Mnohými očekávaná show slovenské formace však není jediným programem večera. Další položkou čtvrtečního line upu je vystoupení Honzy Peroutky, který loni vydal fanoušky i kritikou ceněnou jazz-rapovou desku Klukovina a v Crossu zahraje se svou skvěle obsazenou živou kapelou, kde za bubny zasedne jeden z nejlepších českých mladých bubeníků Oliver Lipenský.

Předskokany hlavních hvězd bude ze svou freestyle rap show Freestyle Mondays MCs crew a jako host dorazí Wuty z ústecké Ul Farmy. O muziku až do ranního kuropění se postarají DJ Fatte z Ty Nikdy a DJ Dug, rezident Freestyle Mondays.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná