RUKAHORE_SHOP_BANNER

Michajlov si to namířil do Prahy. Střídá Maniaka?

V brněnském rapovém rybníku bylo poslední roky docela sucho. Pavel Supů už nepálí takovou kadencí jako kdysi, MC Gey a Maniak inklinují spíše k Praze a tak se marně hledal silný lokální reprezentant. Až do doby, co se objevil někdejší SOMAR. Tedy vlastně Michajlov. Jeho album Ronin se vyprodalo bleskurychle a znovu dolisovalo stejným tempem. Tento brněnský stroj nabírá na otáčkách a chystá svůj premiérový pražský koncert

Rock Café je profláklý pražský lokál, který každý rok otevírá své brány pro mnoho žánrů. My máme to štěstí, že hip hop je jednim z nich a tak se nám dostane do roka řádka pořádně nabitých koncertů. Onyx považují Národní třídu 20 za svůj český domov, Snak The Ripper tady běžně sjíždí crowd surfing a ojíždí lokální světelné rampy. No a Michajlov si zde odjede svou pražskou premiéru. A nebude u toho sám, protože přijedou slovenské posily, které dělají podobný binec na lokálné scéně u našich sousedů. Zmetok a Drama. Jak sólové album DramaKára, tak společný projekt Špinavá Perla 2 jsme hodnotili velice kladně. Toto je mladá krev a hudba budoucnosti. Československý hip hop má silné mladé zástupce a vy si je můžete přijít ověřit na vlastní oči, uši již 7. října.

Vstupenky jsou již teď v předprodeji a kapacita je omezená, takže rozhodně neni dobré váhat. Zakoupit lupen můžes v sítí GoOut.cz a nebo přímo na pokladně v Rock Café. Takže nezapomeň, 7.10., premiérový koncert Michajlova a ZmetokDrama v Praze. Doraž zkontrolovat, jak se věci mají.

Akce: Michajlov + ZmetokDrama v Rock Café
Klub: Rock Café (Národní 20, Praha 1)
Datum: 7.10:2017
Vstupné: předprodej: 170kč + poplatky, na místě: 220kč
Socials: https://www.facebook.com/events/164563054093386/?fref=ts

photocredit: Viktor Soma / hiphopkemp.cz

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná