RUKAHORE_SHOP_BANNER

Meth & Red to začali, Pushou T to pokračuje. Kde to skončí?

New Yorker Fresh Island Festival, který se v červenci letošního roku utáboří na známé chorvatské pláži Zrće, oznámil po již zveřejněné dvojici Method Man & Redman svého nejnovějšího headlinera.

Terrence Williams, jak zní jeho civilní jméno, se zapisuje do hiphopové historie už notnou dávku let, s tím, že The Clipse asi představovat netřeba. Jeho nejčerstvější album "My Name is My Name" sklidilo velice pozitivní reakce od kolegů v těžké váze včetně  Kendrick Lamara, 2 Chainze, The Neptunes. Pharrella, Rick Ross, Kanyeho Westa a dalších.
 
Jako jeden z předních představitelů new wave vlny dostane možnost představit evropskému publiku svoje dovednosti už jako člen G.O.O.D. Music, v souvislosti s nímž není od věci připomenout, že při podpisu nové smlouvy za něj odvedl velkou práci jeho dlouholetý kamarád Pharrell Williams, který  mu vyjednal podmínky, jež nešlo odmítnout.
 
 
Pusha T se připojí k již zveřejněnim jménům dvou bouřliváků Method Man a Redman a vzkazuje fanouškům, že se na sluncem zalitém chorvatském festivalu, mají rozhodně na co těšit, protože tyto tři jména jsou teprve warm-up toho, co bude následovat na konci března.
 
Kromě toho se Fresh Island spojil s Adria Dance Factory a oznamuje druhou dávku Adria Dance Camp - první mezinárodní taneční tábor, kde letos budou vyučovat kromě jiných Les Twins, b - boy Kid David, street dancer Tight Eyez, japonský tanečník Koharu KOKO Sugawara, Mike Song a mnoho dalších respektovaných jmen ze světové taneční scény.
 
Oficiální stránky - Facebook - Instagram: @freshislandfestczsk.
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná