Mc Gey: Nejsem moc velkym zastáncem pokřiků jako udělej pořádnej bordel apod.

Tento týden běží seriál, ve kterém se v hlavních rolích objevují vybraní vystupující festivalu Mezi ploty, kam vás tímto redakce bbarak.cz srdečně zve. V neděli 27. září bude mít v bohnické psychiatrické léčebně v ruce mikrofon i MC Gey z TNKDLBL, od kterého na místě činu určitě neuslyšíte hecovačky typu "udělej pořádnej bordel". To, kolik mu nechá Rest prostoru, je zatím ve hvězdách, ale buďte si jistí, že nejvýraznější bombičky z "Imaginarium naprosto běžných podivností" a "Opičí král vrací úder" padnou.

Kdy si zjistil, že hip hop je tvůj směr?

"Mám v autě hip-hop místo GPS a vždycky mě naviguje na pláž, která je plná bad hoes a nahejch psů! Takže tak jsem to zjistil! Né sranda. Hip hop neni můj směr...mám prostě od malička rád rap a nějak mi to zůstalo. Je to strašně srandovní žánr a to mě baví."

Co ti dává za identitu?

"Dává mi identitu superhrdiny, kterej může zamávat se všema padouchama! V textu je možný všechno...takže můžu bejt kým chci! Třeba delfínem, kterej hraje fotbal za národní tým koňů!"

Čím hodláš rozpálit publikum na festivalu?

"Plamenometem! Doufám, že rapem....nejsem moc velkym zastáncem pokřiků jako udělej pořádnej bordel apod...takže jsem rád když to lidi chytne i bez toho."

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná