Masta Ace chystá klubový návrat do Prahy. Dohlédnou na něj Krok Spet a Strana Východná

Když se Masta Ace ukázal naposledy na Hip Hop Kempu v roce 2016, měl venku akorát výborné LP The Falling Season, kde vzpomínal na školní léta. On Duval Clear konec konců už není žádné ořezávátko a jeho diskografie v čele s takovými deskami jako Sittin' on Chrome nebo Disposable Arts to dokládá už jen rokem jejich vydání. Dočkáme se některých dobových hitovek v klubu Prostor Země, kam Masta Ace dorazí 19. listopadu?

 
Vzpomínáte dodnes na Duvalovo působení v eMC, nebo oceňovaný projekt s Edo G Arts & Entertainment? Masta Ace dorazí 19. listopadu do pražského klubu Prostor Země sice sám za sebe, o to větší máme ale šanci znovu zakusit jeho (neméně zásadní) sólové nahrávky. Akce probíhá pod záštitou Gavalieri, díky nimž se v minulosti do klubu Prostor Země podívali také Blu a Exile.
 
 
Dočkáme se třeba Mastova dravého singlu Born to Roll z roku 1994, nebo se půjde z opačného konce, od retrospektivní skladby Story of Me z roku 2016? Uvidíme. Určitě ale dostaneme i něco z rádii přijatelného zásadního LP Sittin' On Chrome nebo Disposable Arts.
 
Akci pod záštitou Gavalieri otevřou slovenský člen labelu Ty Nikdy Krok Spet a uskupení Strana Východná. Večerem návštěvníky dále provedou DJ Rezumé a DJ Barny. V předprodeji na goout.net pořídíte lístek za 290 kč (+ poplatky) nebo na místě za 390 kč.
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná