RUKAHORE_SHOP_BANNER

Madchild ze Swollen Members bude mít v Brně hned tři zajímavé předskokany

Pokud jde o zásadní klubové akce na české půdě, situování do metropole bývá bezkonkurenční. Čas od času se ovšem ohledně interesantních jmen zadaří i jinde, o čemž svědčí do Brna mířící Kanaďan Madchild ze Swollen Members (jejich druhá deska "Bad Dreams" mimochodem dostala v Bbaráku hodnocení 10 z 10), kolem něhož bylo naposledy rušno v souvislosti s beefem se Snak The Ripperem.

Zakladatel labelu Battle Axe dorazí na domácí půdu Komety a Zbrojovky v neděli před velikonočním pondělním 27. března. Vše se odehraje v prostorách nádražní haly Malá Amerika, jež je vzdálená zhruba pět minut pěšky od hlavního vlakového nádraží. Pořadatelé tedy slibují "hangárovou atmosféru přímo v centru města".
 
Kromě roboticky znějícího rodáka z Vancouveru se spoustu skupinových a třemi sólovými alby (s tím posledním "Silver Tongue Devil" odstatně na Moravu přijede) budou "in da building" také kolega B-Reala s Xzibitem z projektu Serial Killers Demrick, deejayský tandem 1210 Symphony, jehož tvoří Diskotek s Chocolaticem a v neposlední řadě i ostravští AK, jejichž základní sestavu ve složení Sergei Barracuda, Pastor a Dj Bussy po poslední desce "Bída a bolest" snad ani není třeba rozepisovat.
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná