RUKAHORE_SHOP_BANNER

Mac Miller přijede v červnu zničit pražskou Roxy

Mladý a kvalitní rapper z města černo-žlutých barev, Pittsburghu, poprvé zavítá do našich končin. A to už 29. června, bude to tedy náležitý začátek letních prázdnin a akcí. V rámci The Blue Slide Park Tour dorazí do pražského klubu Roxy představit nejen své stejnojmenné debutové album, ale i svoje freestylové umění. Start se plánuje na 19:00 a vstupenky budou k dostání v síti Ticketpro od 2. května za 530.- Kč.

Mac začal s hudbou poměrně brzy. Naučil se sám hrát na piano, bicí a další hudební nástroje. Poté si začal budovat reputaci na místních akcích hlavně jako freestyler. V 15-ti letech si uvědomil, že hip hop je přesně to co chce dělat a začal se soustředit pouze na něj. Ještě pod svým bývalým pseudonymem EZ Mac vydal v roce 2008 mixtape But my Mackin Ain't easy. V příštím roce následovali další dva, tentokrát už však pod novým jménem.

Začátkem roku 2010 podepsal smlouvu u Rostrum Records (Wiz Khalifa, Vali) a počal přípravy na mixtapu K.I.D.S., inspirovaném filmem Kids z roku 1995. Ten byl vypuštěn v srpnu téhož roku a obsahoval pecky jako "Kool Aid & Frozen Pizza" nebo "Nikes On My Feet" a na stránách DatPiff si ho do dnešního dne stáhlo více než 500.000 lidí. Následovalo úspěšné Incredibly Dope Tour, při kterém vyprodal každý koncert.

Rok 2011 byl pro Maca plný zajímavých zážitků. K těm určitě patří místo mezi Freshman Class 2011 magazínu XXL, v březnu vydaný mixtape Best Day Ever s produkcí od 9th Wonder či Just Blaze a také EP On and On and Beyond. Dále by se tam dalo i zařadit americká část The Blue Slide Park Tour a následovné vydání prvního alba se stejným názvem. 

V březnu letošního roku vydal svůj sedmý mixtape Macadelic, který získal během prvního měsíce více než půl miliónu stáhnutí. Právě teď probíhá po Spojených státech Macadelic Tour, na které navazuje evropská část The Blue Slide Park Tour, během které zavítá i k nám. Před pár dny bylo také zveřejněno další turné, tentokrát společně s pány Wiz Khalifa, Kendrick Lamar, Schoolboy Q a Chevy Woods. Mac Miller se tedy rozhodně nenudí a o tom se sami budete moct přesvědčit na konci června v Praze. Sledujte stránky akce na Facebooku a www.fource.cz pro bližší info.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná