Má „Nějakej Stalley“ v Čechách nějaký fanoušky?

Já nevím. Řekněte vy. Pojďme si projít fakta. Talent úplně jasnej. Charizma velký. Hlas zajímavej. Mixtape Lincoln Way Nights si stáhlo přes 130.000 týpků a šplhání vzhůru se zastavilo těsně pod vrcholem Bandcampu, kde mu v rámci rapu patřilo #2. "Savage Journey To The American Dream" už si stáhlo přes 100.000 za první týden. Supr recenze: XL od XXL. 3,5 z 5 od HipHopDX. Faturinky – Schoolboy Q, Curren$y, 2Chainz, Rick Ross, Ty Dolla $ign, Scarface, Paul Wall, Pharrell, Meek Mill, Ras Kass, The Cool Kids, Wale.

 

Neokoukanost. Neoposlouchanost. Autenticita – hrdě a zajímavě claimuje malý dělnický město Massillon v zapomenutém státě Ohio, který většina z nás ani neví, kde v tý Americe leží. Proč má smlouvu na velkým labelu? Nikdo nechce dělat s hovnařema. Tedy možná s výjimkou duševně narušených jedinců, co se obklopí smeťáky, aby se utvrdili ve své jedinečnosti. Ale prachy nechce vyhazovat a marnit vážně nikdo. Nejspíš má Stalley talent a potenciál. Asi proto.

Stalley není "nějakej rapper". Je to seriózní talent, dost možná aktuálně jeden z největších. A jestli má v Čechách nějaký fanoušky? To se dozvíme dneska, v ponděíl 16. března v Lucerna Music Baru. Věříme, že nemá jen tak nějaký, ale že má skutečný fanoušky. Pro realitu.

Vstupenky v předprodeji pořídíte za 390 Kč + poplatky, na místě za 450 Kč.

Ohio Boombox

STALLEY /Maybach Music Group, Blue Collar Gang, USA/

Support:DJ Doemixxx /Hypno 808, Bigg Boss/,The Work Out (DJ Tuco & C.Monts)

16. 3. 2015, Lucerna Music Bar, Praha

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná