Lords Of The Underground, Cali Agents a Tha Alkaholiks to rozbalej 12.února v Praze!

Příští týden nás čeká v Lucerně LA boombox s Evidencem a Alchemistem a je na co se těšit. Čerstvou zprávou je, že o něco později, přesně 12.února to v Lucerna Music baru rozjedou 3 snad ještě legendárnější jména: Lords Of The Underground, Cali Agents a Tha Alkaholiks. Lupen si můžete do konce ledna koupit za výborných 350 korun a kdo byl na posledním Hip Hop Kempu, ví,že je na co těšit!!!

     Ve středu 12. února přivítá Praha legendární skupiny Tha Alkaholiks, Lords Of The Underground a Cali Agents v klubu Lucerna Music Bar, kde odpálí část z jejich Evropského turné s názvem 21&OVER Anniversary - WORLD TOUR 2014. Připravte se tedy na náklad od jmen, jako: J-Ro, Tash, E-Swift, Mr. Funke, DoItAll, DJ Lord Jazz, Rasco a Planet Asia a dojděte je podpořit. Lístky na akci je možné zakoupit prostřednictvím Ticketportalu nebo přímo v Lucerna Music Baru.

     Los Angeleská skupina Tha Alkaholiks začala své působení na hip-hopové scéně ještě v 90tých letech, no a od té doby až do teď ji tvoří rapeři J-Ro a Tash, jakož i jejich DJ a producent E-Swift. Na svém kontě mají dohromady 5 studiových alb a komerčně 7 úspěšných singlů. Mezi těmi je i song "Hip-Hop Drunk", který v roce 1997 hroutil žebříčky hitparád a který vznikl s již nežijící rapperem Ol 'Dirty Bastard.

     Lords Of The Underground, jmenovitě  Mr. Funke, DoItAll a DJ Lord Jazz reprezentují poctivý rap z New Jersey. Toto trio se na scéně pohybuje už od roku 1993, kdy vydali debutovou desku „Here Come the Lords“. Celkem tahle parta nahrála 4 desky, z čehož první dvě se umístily na 66. a 44. místě v žebříčku „Billboard 200“. Za to, že Lords Of The Underground mají tak tvrdé beaty, může producent Marley Marl, který produkuje hudbu zásadním kapelám hip hopové historie. Poctivý boombap v podobě „Psycho“, „Tic Toc“ nebo „Chief Rocka“ nikoho neurazí a tato crew klasikou srší na všechny strany.

     Myslím si, že Cali Agents netřeba nějak zvlášť představovat. Mezi top kapelami na západním pobřeží by jste našli Cali Agents zcela určitě. Dvojice Rasco a Planet Asia vydala v roce 2000 fantastické album s výmluvným názvem „How The West Was One“. Pak se jejich cesty na chvíli rozdělili. V roce 2004 se oba aktéři dali opět dohromady, aby vydali další album Head Of The State. Vedle svých sólových projektech stihli vydat další dvě alba a to Fire & Ice(2006)  a  Close To Cash Pt.1(2010).

Prodej lístku: Prodejní síť www.ticketportal.czv celej zemi, Pokladna Lucerna Music Bar (bez poplatku)

Ceny lístků:     do konce ledna....................350czk

                        do 12. února do 18:00.........450czk

                        12. února po 18:00..............550czk

                        V.I.P...................................850czk

Facebook event:

http://www.facebook.com/events/1403871749861607/

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Miky Kojak
  • Miky Kojak
  • 22.06 dne 17.02.2014

Video z koncertu LORDS OF THE UNDERGROUND v Lucerně. Jak to vypadalo, když se Lordi zmocnili mé kamery http://www.dmggg.cz/blog/item/video-z-koncertu-lords-of-the-underground-v-lucerne

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná