RUKAHORE_SHOP_BANNER

Lipo v pátek zahraje prvně v Praze a ty můžeš vyhrát lupeny v bleskové soutěži

LIPO - rodák z Liberce není na hip hopové scéně žádný nováček, společně s Pauliem Garandem a Kenny Roughem tvoří trio BPM, které si za dobu svojí existence získalo nemálo příznivců. Lipo se však v loňském roce rozhodl k odvážnému kroku a vydal své debutové sólo album Víc než hudba. Úspěch, který se dostavil zanedlouho, byl o to větší, že se Lipovi podařilo překročit stín hip hopu a oslovil i širší posluchačkou veřejnost. Hity jako Ležím v tvé blízkosti nebo Do města přišla zima bourají hitparády na komerčních rádiích a vítězí před ostřílenými matadory české scény. Většině zarytých hip hoperů to uznání pro Lipa nepřinese, ale přiznejme si, že většina tuzemských raperů by dala cokoliv za to, aby se jejich věci hráli tolik jako ty Lipovi. Lipo už objel ze svým debutem téměř celou republiku, ale do Prahy přijede zahrát premiérově až nyní. Kdy přesně? Už v pátek 12.4. zahraje Lipo v klubu Ilusion a našlapaný program slibuje, že to bude stát za to!

Dveře nově zrekonstruovaného klubu Ilusion se otevřou ve 20:00 a hned od začátku zabaví návštěvníky DJs: Dug, Zagashi a Shock O´. Po deváté se na pódiu začnou střídat předskokané Dryll, Vojtaano a On Timon, trutnovský Austy a diváky rozhýbe i Freestyle Mondays crew s živou kapelou a zpěvačkou Flowe. Právě to bude příležitost pro rapery či beatboxery v publiku, protože kapela bude hrát ve stylu hip hopu a mikrofon můžeš vzít do ruky třeba i ty! Než nastoupí na stage hlavní hvězda večera, přijde řada na černé koně, které vybral Lipo sám. Těmi bude liberecká formace Atmo Music aka Beef a ODD. Právě ODD je autorem mnoha podmazů pro své známější kolegy a jedním z nich je třeba úspěšný track Retard Paulieho Garanda. ODD se navíc představí i v roli DJe po skončení koncertu.

Po jedenácté se tedy publikum dočká Lipa samotného a určitě je na co se těšit… Zajisté zazní všechny úspěšné hitovky a pozvání přijala i zpěvačka Debbi, která se postará o to, aby bylo provedení hitu Ležím v tvé blízkosti na živo dokonalé… Co dodat? Snad jen, že koncert proběhne v nově otevřeném vinohradském klubu Ilusion, který vzniknul v prostorách legendárního kino sálu. Pouze návštěva tohoto secesního sálu s balkónem vás určitě nadchne a k zahození nejsou ani příjemné ceny na baru. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v rámci sítě Ticket-Art.cz a dostatek vstupenek bude i na místě. Pokud chceš vzít svojí bábovku v pátek na koncest, tak máš příležitost vyhrát vstupenku. Jak? Stačí jen poslat email na adresu lucie@chapeaurouge.cz a do meailu napsat, proč bys právě ty měl vstupenku získat. O dnešní půlnoci bude vylosován vítěz z došlých mailů a zítra se dozví, že právě on vstupenky vyhrál. Takže těšíme se v pátek na viděnou!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná