Lipo: Staré věci od BPM nejsou nic, od čeho bych se odvracel

Popu nebránící se rapper Lipo pomalu pracuje na své druhé sólové desce. Od vydání té první uplynul přesně rok a liberecký rodák písně z alba „Víc než hudba“ právě sjíždí na koncertech po celé republice. Slyšet od něj ale můžete i staré hity z éry BPM a samozřejmě i aktuální singl se zpěvačkou Kateřinou Marií Tichou „Do města přišla zima“. Na Lipa můžete vyrazit a oslavit s ním sedmadvacáté narozeniny už v pátek 12. 4. v Praze a o týden později v jeho rodném Liberci.

Lipo má po loňské desce a megahitu s Debbi „Ležím v tvé blízkosti“ řadu fanoušků i mimo hip hopovou obci. A tak není divu, že má během jara nabitý kalendář koncerty. Ty nejbližší odehraje už v pátek v pražském Hudebním a divadelním klubu Ilusion a o týden později v libereckém Maximal Clubu.

„Fanoušci se můžou těšit na průřez všech hitů, ale hraju i songy, který považuju za důležitý, co se týká jejich sdělení, takže třeba i politický věci. Jezdím s ODD, někdy vezmu Yannu na vokály, někdy Beefa. Takže show se proměňuje podle místa a nálady,“ líčí sám Lipo. V hlavním městě, kde mu mimo jiné předskakuje i ´nejlépe střežené tajemství´ města Trutnov Austy, s ním na pódiu budou oba členové ATMO Music a také Debbi, v rodném Liberci ho podpoří také talentovaná Kateřina Marie Tichá.

Lipo má ve svém playlistu také starší věci, které ještě skládal pod hlavičkou BPM. Nové písničky, které připravuje pro druhé album, ale ještě na fanoušcích netestuje. „Staré věci od BPM hraju rád. Není to nic, od čeho bych se měl potřebu odvracet. Nový songy zatím nehraju, i když už mám nějaký v zásobě. Ale když nad tím tak přemýšlím... Dobrej nápad,“ dodává Lipo, se kterým si tak na koncertech nejen v Praze a Liberci můžete osobně připít na zdraví a popřát mu k narozeninám, které oslaví ve čtvrtek 11. dubna.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná