Lepší klubový koncert než The Roots v Praze už asi do konce roku neproběhne

Čekání je u konce. K O N E Č N Ě. Čekání na koho nebo na co? Čekání na koncert The Roots v Praze. Tedy čekání na koncert nejlepší živé hiphopové kapely na světě. Čekání na klubový koncert kapely, co brázdí scénu 25 let; na zdi zkušebny 10 alb, na krbu 4 gramofonky Grammy. A i po těch letech pořád hoří. Je totiž mnohem lepší hořet, než vyhasnout. O tom vás zcela jistě přesvědčí The Roots v úterý 7.8. v pražském Lucerna Music Baru.

Pozice na trůnu „živých hiphopových kapel“ je pro The Roots mimo jakoukoliv diskuzi. Kdyby v hiphopu měla zůstat jediná jistota, klidně si můžete vsadit na tu, že The Roots jsou nej. Není to klika, ani náhoda. Nechat svůj talent rozpustit v zevlení už dokázal leckdo - ne ale tahle parta z Filadelfie, co už čtvrt století dře jak Jarda Jágr.

Když máte za sebou vedle obdivuhodných 4 Grammy dalších 7 nominací. Když vás v telefonním seznamu mají lidi jako Jay-Z, Kanye Westnebo Dave Chapellea jste první, komu volají, když chystají nějaké velkolepé vystoupení s kapelou, případně točí film Block Party. Když hrajete jako backing band v oblíbeném televizním pořadu Late Night With Jimmy Fallon, kde se míhají všichni od Odd Futurepo Justina Timberlakea.

Když si vás vaše rodné město pozve na show k zápasu NHL Winter Classics pod širým nebem. Když je váš bubeník ?uestlovea vedle padlých brad kolegů z branže má za sebou produkci pro ikony ze světa soulu / neo soulu / rnb jako D’Angelo, Al Green, Jill Scottnebo Erykah Badu. A pokud vám mikrofon hlídá Black Thought, vyhlášený lyrik a MC par excelance. To si pak s klidem můžete říkat Legendary Roots Crew a nikdo nebude nic namítat. A až přijedete do Prahy, nechat si ujít váš první klubový koncert v Čechách by bylo krystalické šílenství.

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz. 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Necro_HitchCOCK
  • Necro_HitchCOCK
  • 14.54 dne 01.08.2012

Lepší koncert neproběhne? A co Tech N9ne? 8)

Transmit
  • Transmit
  • 14.37 dne 31.07.2012

support TBA?

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná