Legendární seržant Jones z Policejní akademie se poprvé představí Praze!

Snad nejen starší generace, ale i ta mladší má stále v živé paměti legendární komediální sérii Policejní akademie, kde každá herecká postava byla natolik charismatická, že by se o ní u piva dalo povídat dlouhé hodiny. Jedním z nich je i Michael Winslow, mistr zvukových efektů ústy, který ztvárnil v tomto filmu seržanta Jonese a který v rámci evropské tour vystoupí také poprvé v Praze!

Někdo by možná mohl namítat, že jeho zvuky byly často jen dokonale kamuflovanou zvukovou montáží? Omyl! Michael Winslow je opravdovým mistrem ve vytváření zvukových efektů a iluzí a právem se mu za to dostává přezdívky „Muž 10 000 hlasů“. V jeho repertoáru byste našli neuvěřitelná kytarová sóla Jimiho Hendrixe, notoricky známé melodie z Hvězdných válek nebo supermarketů, kanceláři či letadel.

Toto nadání uplatňuje i v žánru „Stand-up Comedy“, kde se stal žijící legendou právě díky schopností doplnit své příběhy geniálními zvukovými iluzemi, kterými vtáhne diváky do děje jako nikdo jiný. Jeho nejúspěšnější představením bylo v roce 2011 vystoupení na kultovním irském Fringe festivalu.

Tuzemští zájemci o jeho dovednosti si mohou přijít na své 28. března v Praze v Kongresovém Centru. Hosty a předskokany představení budou čeští mistři beatboxu a hvězdy známe z pořadu Na stojáka – Petr „Nasty“ Cerha a Ondřej „en.dru“ Havlík. Celé představení je v anglickém jazyce bez překladu, ale zvukové efekty jsou však srozumitelné bez rozdílu.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná