Legendární Kurtis Blow se představí v únoru v Praze!

Jestliže jsme si v minulosti mohli stěžovat na to, že u nás nejsou žádné pořádné shows, v poslední době se situace otočila a výrazných koncertů se na našem území vyskytlo hned několik. Jedním z míst, kde se poslední dva roky na podiu vystřídalo hned několik hip hopových hvězd je také Lucerna Music Bar.

V něm se 15. února představí jedna z největších legend a první komerčně úspěšný emcee. Ano přátelé, 15. 2. si budeme moci vychutnat koncert Kurtise Blow. Toho vám asi netřeba představovat, jen pro připomenutí se jedná o prvního hip hopového umělce, který si dal celosvětové turné, a který podepsal smlouvu s nadnárodním vydavatelstvím. Zároveň také napsal pro RUN DMC jejich první hit "Hard Times".

Legenda však nevystoupí sama, pomáhat mu bude i jeho syn Kurtis Blow Junior, který s ním jede turné Basketball 2007 European Tour. Takže si piště: čtvrtek 15. února, Lucerna Music Bar – Kurtis Blow + Kurtis Blow Junior, Lil Lep (NYC, City Breakers) & Iron Monkey (Rock Force Crew / LA) a zatím neznámý lokální DJ.

"Clap your hands everybody if you got what it takes, 'cause I'm Kurtis Blow and I want you to know that these are the breaks!"

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná