RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kvanta tanečníků oblaží Rugged Man, La4 & Dj Wich, Separ i Tafrob

Pokud jste se někdy v klubu odvázali i k nějaké větší akci, než jen pouhému "přešlapování zelí" a la Ilona Csáková, vaše mysl už se musela určitě setkat také s pojmem Street Dance Kemp, který rok co rok probíhá v prostředí, kam chodí na pivo kde je doma slavný Moravský kras i se svou ještě slavnější dcerou Macochou.

A právě velkolepým zakončením týdenního SDK (5. - 12. 7.) je Party Weekend. Po loňské párty s Majkem Spiritem, Benem Cristovaem a Prago Union tentokráte nabídne víkend u vody plný skvělé hudby a tance ještě o něco hvězdnější line-up. V rámci prvního večera SDK Party weekendu se totiž v pátek 10. 7. objeví na jedovnické půdě jeden z headlinerů Hip Hop Kempu 2013 R. A. The Rugged Man, jehož koncerty jsou nabité energií srovnatelnou s tím, jako byste vypili celý Grand Canyon napuštěný energy drinkem, jenž sponzoruje i tuto akci.
 
Kromě zámořského veterána, jenž pamatuje i společné studiové sessions s Biggie Smallsem, se dorazí do Blanska podívat Dj Wich & La4, Separ a Dj Miko a Tafrob s Maniakem, které lze vzhledem k brněnské přislušnosti považovat téměř za domácí. Vše proběhne po finále bboy battlu crew na crew a hip hopu 1 na 1. V sobotu 11.7. se pak uskuteční SDK.Europe World Battle Finals 2015 s velkou závěrečnou párty až do rána. Na hlavním stagi se tak představí ti nejlepší z nejlepších a na diváky čeká výjimečná podívaná.

Párty se na SDK však nekonají jenom během závěrečného víkendu, ale celý týden, a to každý večer. Stovky tanečníků téměř ze čtyř desítek zemí světa si užívají skvělé prostředí na břehu rybníka a tančí až do rána. Letošní novinkou jsou žánrové párty po celý týden – Cubana, Jamajca, Afrohouse nebo Hip Hop Night, ve čtvrtek večer po workshopech vypukne James Brown funky párty! Prostředí kempu se během tematického večera celé promění, a to nejenom hudbou!
 
Na oba dva dny je možné si koupit exkluzivní zvýhodněnou vstupenku SDK Party Weekend, která zahrnuje program na oba dva dny a místo na stan zdarma. Vstupenku je možné koupit i na jednotlivé večery. Více hledejte na oficiálních stránkách. Předprodej pak běží zde.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná