Kteří mistři české a slovenské scény podpoří festival Hip Hop Žije 2015?

I když zima za okny stále nedala své vale, letní sezóna se blíží mílovými kroky a tuzemské festivaly již začínají lákat návštěvníky na co nejatraktivnější program. Mezi těmi, které by neměli minout zejména fanoušci české a slovenské tvorby, je i Open Air festival Hip Hop Žije 2015, který již odhalil některá jména, s nimiž se na stagi oblíbeného eventu potkáte a nyní rozšiřuje line up o další interprety.

Zatímco v prvním sledu nás organizátoři zvali na jistoty aka Indy & Wich, GR Team, LA4 nebo kompletní sestavu Ty Nikdy, druhá pozvánka se zaměřuje na nejdiskutovanější jména současnosti, přihazuje pár rodících se nadějí a přesto zůstává i nadále v česko-slovenském rybníku.
 
Mezi dalšími hosty festivalu Hip Hop Žije 2015 se tak objevili Ektor, Momo a Supa, kteří momentálně promlouvají do historie tuzemské scény prostřednictvím čerstvých alb "Čierne noci", "Rival" a "Detektor". Vedle tří králů slibuje program také vystoupení talentovaného nováčka Adisse a uskupení Druhá strana
 
Pokud tedy mezi 26. až 28. červnem začíná vaše dovolená nebo naopak skončí školní rok a dosavadní horoskop festivalu Hip Hop Žije 2015 vám lahodí, máte možnost si již nyní objednat vstupenky v předprodeji prostřednictvím sítě Ticketportal.
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná