RUKAHORE_SHOP_BANNER

Které česko-slovenské tváře předskakují do Prahy mířícímu Dji Krushovi?

Společně s legendárním DJ Krushem vystoupí ve čtvrtek 3. března v pražském Lucerna Music Baru hned trojice česko-slovenských DJs a producentů: DJ Friky, Philip T.B.C. a Tentato. DJ Krush přijede v rámci turné k novému albuButterflyEffect, které vydal po dlouhých 11 letech.

„Připravuji set, který se bude točit kolem nového alba, jež jsem vydal v říjnu. V Praze budete mít šanci vyhrát podepsané CD a plakáty,“láká ve video pozvánce natočené speciálně pro pražský koncert DJ Krush. Jeho novinka je mixem Krushova současného pohledu na svět a poctivého devadesátkového zvuku. Deska obsahuje celkem 11 tracků – 6 ve spolupráci s hosty a 5 Krushových instrumentálek. Na albu se podíleli libanonská zpěvačka YasmineHamdan, brooklynský hudebník Divine Styler, kalifornský hudebník a beat maker Free theRobots, Jihoafričan Crosby „Cross“ Bolani, japonský rapper tha Boss a pianista TakashiNiigaki. DJ Krushproslul především svým osobitým a nenapodobitelným stylem, ve kterém míchá hip hop, atmosférické zvuky, exotické nástroje a jazzové samply. 

DJ Friky (Trouble Team)

DJ Friky se prohrál díky svojí píli, talentu a tvrdé práci až mezi DJskou špičku. Jeho první deskou byl vinyl DefJef a zásadně ho ovlivnilo to, že mohl zblízka sledovat dění kolem DMC final US 2003, nejslavnější DJské soutěže vůbec. V letech 2010, 2011, 2012 a 2013 reprezentoval ČR ve světovém finále DMC Championship v Londýně. Společně se svým parťákem DJem Fluxem hrají pod jménem TROUBLE TEAM a šíří nejen po česko-slovenských luzích a hájích slávu a umění pravého DJingu a turntablismu. Za svou dvanáctiletou karieru hrál na rozličných místech od Washingtonu D.C. přes Kosovo, londýnskou O2 Indigo Arenu, až po Kino Kyjev v Krakowě.

Philip T.B.C.

Philip T.B.C. zahraje před DJ Krushem speciální autorský set složený pouze z vlastní produkce. Zazní tracky od Philip T.B.C., Filip Foreigner nebo Slippery Jack.Philip T.B.C.je DJ a producent s těmi nejlepšími DJ skills a skvělým citem pro selekci. Za sebou má spolupráci se jmény jako BTK,ChrisSu, Forbidden Society nebo Elsa Esmeralda. Jeho djské a producentské umění bylo oceněno hned několika cenami:1.místo producent roku v anketě Czech DNB Awards 2009, album AudibleThoughts - 1. místo v anketě Dance Music Awards album roku, skladba Galactic (BTK remix) 1. místo skladba roku v Czech DNB Awards 2014. Několik jeho skladeb se hrálo i na britském rádiu BBC Radio 1 včetně skladeb side projektu Slippery Jack. V roce 2016 začal vydávat house/techhouse/techno tracky s novým projektem Filip Foreigner.

Tentato

Tentato je skvělý DJ a producent, který patří pod křídla pražského nezávislého labelu Medvede. Debutové EP Tresky-Plesky, které obsahuje čtyři tracky, vyšlo v listopadu 2014. Nejnovější EP pojmenované EPNATO spatřilo světlo světa v prosinci loňského roku. 

Vstupenky v předprodeji jsou za 420 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná