Kromě Ul Farmy můžeš vzít majk do ruky i ty. Kde? Na Freestyle Mondays!

Freestyle Mondays skočilo do třetího roku své existence a jako každý měsíc, tak i v březnu proběhne v Chapeau Rouge další vydání jam session, kde se u majku střídá nespočet MCs za doprovodu živé kapely. V pondělí 18.3. se večer ponese v rytmu reggae a dance hallu, jelikož odvážlivce u mikrofonu doprovodí pražská formace Dub Artillery. Ta má za sebou několik úspěšných let fungování a pro tento večer se představí právě v roli backing bandu.

Hlavním bodem večera bude jako vždy jam a pokud rapuješ, zpíváš nebo děláš beatbox, tak máš právě zde možnost ukázat, co v tobě je. Ti, kteří se chopí této šance, budou mít příležitost stát na pódiu vedle ústecké bandy Ul Farma. Ta nedávno vydala album Gilotina a její frontman Wuty je ostříleným rapovým matadorem. Kluci sebou přivezou i výborného DJe Pecu One a na pražské publikum hrozně těší a představí mu průřez svou dlouholetou hudební historii. 

Druhým hostem Freestyle Mondays budou portugalští Ultras, kteří budou po kapele Particula druhým portugalským interpretem, z pro nás trochu neobvyklé hip hopové destinace, který v Čechách zahraje. Jejich vystoupení slibuje živelný a striktní rap a show, kterou zajistí početná bandička jménem Ultras.

Celým večerem provedou Vojtaano a On Timon a vokalistka Flowe bude krýt záda live bandu. Zapomenout nesmíme na DJe BA2Se, člena legendárního Chaozzu a také DJe Shock O´, který vám naservíruje vše od hip hopu až k tanečnějším hudebním stylům.  Nejste li z Prahy nebo vám čas nedovolí být na Freestyle Mondays osobně, nemusíte o nic přijít, protože veškeré dění je on line streamováno na: http://www.chapeaurouge.cz/vysilame/.  Pokud jste o Freestyle Mondays zatím neslyšeli a nevíte, co si pod tímto názvem představit, naleznete vše důležité na www.freestylemondays.cz nebo můžete shlédnout průřez jedním z minulých dílů.

Těšíme se na nové tváře, rapery, zpěváky a beatboxery už v pondělí 18. března v domácím prostředí klubu Chapeau Rouge! Odhoďte trému a strach, Freestyle Mondays je tu právě pro vás!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná