Království Pio Squad zažije návrat Smif n Wessun

Pátek 22.listopadu, Jihlava, Soul music club. Pokud se budete v onen čas nalézat blízko dotyčného místa. neexistuje jiná možnost, než se přijít podívat na zástupce Boot Camp Cliku Smif N Wessun. Nebude to poprvé, co se Tek & Steele v Jihlavě ukážou. Naposled, kdy tady byli, jsme viděli krutou show a kluci s Pio Squad s nimi do beatu Dje Wiche natočili hymnu „Co si zasel“. Kdo čeká cirkus za deset korun, je na omylu! Tohle nebude žádná světelná show, žádný cukrkandlový beaty a žádnej unavenej výkon a la třicetiminutová show, sebrat honorář a tradá na hotel. Tohle bude show toho nejsyrovějšího rapu přímo z Brooklynu!

Jako předkapela se představí Pablo Diablo feat. DeZrechts + DJ Flux. Pokud se po domácí scéně promenáduje rapper, který by nebyl ovlivněn aktuálními trendy či posledními záchvěvy nejrůznějších módních vln, ani kdyby vyhrál stoleté předplatné MTV, je to lišovský věrozvěst rapu Pablo Diablo z De Zrechts.

Dalším hostem je majitel Underground storu DJ PitcHH The Sinista, jenž se narodil v roce 1983, což byl velkej rok pro hip hop. Můžete ho potkat před jeho obchodem, za reklamním stánkem během tour s americkejma muzikantama nebo na festivalu vinylů. Díky pozvánce na spolu-účast na koncertě Smif-N-Wessun, kterou přijal, ho můžete vidět i v Soulu. Nenech si ujít jeho 60ti minutovou show, striktně z vinylů, plnou originálních samplů a nejlepších francouzských klasik. Kdo miluje zvuk vinylu, ví o čem těch pár řádků je!

Vstup: Předprodej 290,- / na místě 350,- / Souldiers 180,-
Předprodej běží online na www.soulmusicclub.cz do18.listpadu 2013!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná