Konec smutnění! Hilltop Hoods poprvé v historii zaútočí na Čechy hned trojitě

Sydney je krásný město, kterému na březích dominuje div v podobě slavného operního domu, a jistě také pamatujete, že se zde před lety konaly Olympijské hry. Celá země, kde vám přes ulici nepřejde kráva, ale spíše hopsající klokan, je však pyšná na rodáky z městečka Adelaide. Říkají si Hilltop Hoods a na scéně se motají již od roku 1994. Na svém kontě mají alb, že by vám na to ruce nestačili, ale v Čechách ještě nehráli. Tedy do července tohoto roku, kdy se zastaví v Praze v rámci svého turné.

Tahle banda přepsala obraz tamního rapu a položila základy, na kterých se staví dodnes. V minulém roce nám servírovali skutečně lahodný požitek. Svá předešlá alba z posledních let hodili do live hávu za pomoci uznávaného australského orchestru a celou desku umotali právě v tom zmiňovaném operním domě. Tvorba, která dokáže zaujmout ucho fanšmekra i mimo žánr, zavítá i v červenci do Prahy, Brna a Ostravy.

Stane se tak poprvé a tuzemské publikum se má rozhodně na co těšit. Vstupenky jsou již k dispozici v Ticketstarter. Nejzajímavější zastávkou bude zcela jistě návštěva matičky stověžaté, kde sedmého července Hilltop Hoods vystoupí v lokalitě označené Tiskárna na Vzduchu. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná