RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kid Ink zničí pražskou Roxy a Separ to ohlídá

Nač jezdit do Kalifornie, když Kalifornie přijede za vámi? Konkrétně do pražského klubu Roxy, kde vystoupí Kid Ink. Tenhle bouřlivák z Los Angeles již v minulosti ukázal, že má šance rozčeřit klidné hladiny hiphopové muziky nejen v zámoří. A při jeho štaci ulicemi a uličkami hlavního města Prahy ho nebude doprovázet nikdo jiný než Separ!

Autora desek jako "Up & Away" nebo "My own Lane" ovlivnili zejména interpreti jako Timbaland, Pharrell Williams nebo Swizz beatz. Má za sebou celkem tři alba a několik mixtapů, kterými započala jeho kariéra v roce 2009.

Monsignora Separa zřejmě není nutno česko-slovenskému publiku dlouze představovat - Za něj hovoří jeho práce. Bývalý člen DMS a Gramo Rokkaz se dal na sólovou dráhu, aby své stále se rozšiřující fanouškovské základně přinesl projekty jako Buldozér a letos vydané album Pirát. Všechny tyto projekty posvětili i známé osobnosti českého a slovenského hip hopu - například Dj Wich, Ego, Tina, Vec, Zverina, Kenny Rough a mnoho dalších.

Kind Ink a Separ navštíví Prahu 9. září a zamíří vyučovat do klubu Roxy. Lístky jsou k dostání v předprodeji v síti Ticketpro.cz.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná