Kdy vyjíždí první vůz berounského Metra a kdo všechno se sveze?

Pokud někdo pamatuje starý klub Metro v Berouně, který dříve žil hlavně hip hopem, junglem nebo housem, mohl by být příjemně překvapen jeho novým kabátem, který celé letošní léto oblékal, a že prošel opravdu zásadní rekonstrukcí. Cílem bylo vytvořit moderní multifunkční prostor, který bude moct nabídnout koncerty široké sféry hudebních žánrů. Pravidelně každý pátek zde najdete své oblíbené DJs a všechny soboty budou koncertové.

Součástí premiéry, kterou má Metro club už 11. října, bude Cocoman & Solid Vibes. Důležitý je pro vás ale 17. říjen, kdy se zde představí Dj Maro z Prago Union, kterého lze na stagi bez Kata spatřit jen výjimečně. Letos by se tato jeho vystoupení dala spočítat na prstech jedné ruky, takže se rozhodně vyplatí přijít omrknout, jak moc je poslouchatelné to, co má samotný Maro v kufříku. Další info zde.

V následujících měsících je v hiphopovém programu už potvrzen například James Cole, MC Gey & Dj Fatte v rámci šňůry k nové desce „Opičí král vrací úder“ nebo například djský set od mistra Dj Lil Rowy.

Protože je nový majitel klubu sám DJ už přes dvě dekády, klade v podniku důraz hlavně na kvalitu zvuku, což uvítají nejen pozvaní interpreti, ale i náročnější hudební konzumenti. Klub má prý potenciál vyplnit prázdné místo na berounském a okolním trhu, co se zázemí, interiéru nebo výběru na nápojovém lístku týče.  „Na naši backstage budou interpreti dlouho vzpomínat a rádi se k nám vracet, protože pro ně chystáme to, čeho se jim v ostatních klubech křížem krážem po republice určitě nedostává.“, tvrdí majítelé. Věříme, že budou mít podobné zážitky i běžní návštěvníci.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná