Kdy nejdříve narazíte na Prago Union ve východních Čechách?

Už 22. března. 2014 můžeš zajet podpořit ostřílený vlky rapových vod Prago union na jejich show do Music club Metuje v Jaroměři. Předskakovat a připravovat publikum jim budou Mr. Absinth & Dj Detroit.

 
Nejlepší lyrik historie český hiphopový scény, někdejší člen, dnes už legendárního Chaozz, Kato (Deph) spolu spolu se svým dvorním deeyajem Marem vyráží jako divá zvěř na lov mezi své fanoušky rozjet tu správnou show. 
 
Už příští sobotu 22. 03. 2014 se v rámci své koncertní šnůry Prago union  zastaví se svým uměním v jaroměřském Music clubu Metuje, takže kdo chce kvalitu, nesmí na téhle akci rozhodně chybět! Kata, který začínal jako Deph s Chaozz, můžete znát ze starých hitovek, jako třeba "Planeta opic". 
 
 
Od doby Chaozzu ale utekla už nějaká doba a z Depha se stal Kato a stihl si vybudovat novou základnu fanoušků odkojených novějšíma peckama, jako je třeba "Pecka s kurtem":
 
 
A když Prago union zavelí k útoku pod palbou "Verbálního atentátu", neznám nikoho, kdo by dokázal sedět v klidu. 
 
 
Ve 20:00 se otevřou brány MCM a jako předskokan se od 21:00 představí Dj Detroit, od 22:00 se k němu připojí
i Mr.Absinth aby naladili lidi na tu správnou vlnu. Pravý vlnobitý ale začne po 23. hodině, kdy to začne zabíjet Prago union! 
 
 
A aby toho nebylo málo, na místě se můžete nechat vystřelit do výšin drinkem absinthu už za 30 Kč a kdo řídí, může využít parkování před klubem. 
 
Bbarak bude na místě, vidíme se? 
 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná