Kdy a kde vám budou pouštět písničky 2/3 PSH?

Páteční noci patří v Uhelně urban party hudbě. Naprostou třešničkou je pak noc se všeříkajícím názvem Music. Tu mají pod taktovkou Orion, Mike Trafik a Mary C - neúnavní hudební fandové s citem pro groove.

Jako vždy se můžete těšit na skvělý zvuk, příjemné prostředí a super drinky. K tomu pražská legenda Orion za mixem. Ori je za DJ pultem největší party king, který roztančí nejen každou sukni. Vidět Oriho v klubu znamená zaručený večírek!

Mary C můžete znát nejen z parties, ale i z rádia Wave, kde už několik let prezentuje a podporuje nejzajímavější současnou a budoucí urban hudbu. Málokdo má takový přehled v nejzašších a nejtemnějších zákoutích městské hudby jako Mary C!

Mike T je naprostá legenda českého DJingu. Nejdříve drtil DJské soutěže a patřil k nejlepším českým turntablistům - i s mezinárodními úspěchy. Po té se stal členem PSH, vyhledávaným producentem a po celou tu dobu za sebou nechával nadšené kluby, které roztančil aktuálním soundem i dokonalou technikou.

Poeta je partyboy rádia Spin, dlouholetý moderátor a poslední cca 4 roky vyhledávaný party DJ. S oblibou míchá různé odnože black music - rap, RnB, dancehall, funk a poslední dobou se hodně zasekl na twerk music. Když hraje Poeta, žádný zadek nezůstane v klidu!

Všichni čtyři DJs se umí za mixem utrhnout a rozjet crazy večírek. Nenechte si to ujít už tenhle pátek v Uhelně! Dámy mají vstup zdarma, na všechny čeká skvělá atmosféra a hlavně parádní sound!

MUSIC NIGHT w/ DJs:

ORION MIKE TRAFIK MARY C

Open 21:00 Entry: 100 Kč / Girls Free V.I.P. Lounge(vlastní bar, raut): 200 Kč Uhelna Club - Štefánikova 18/25, Praha 5 - Anděl

✖✖✖OFICIÁLNÍ AFTERPARTY PO PSH SHOW VE ZKUŠEBNÁCH JIŽÁK > s platnou páskou z PSH show vstup na after ZDARMA! ✖✖✖

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná