Kdy proběhne bratislavská premiéra Dona Cartageny?

Pátý ročník bratislavského festivalu Hip Hop Žije, jenž v minulosti hostil jména jako AZ, Havoc, Redman nebo Dj Premier, zveřejnil nějakých šest sedm týdnů před svým vypuknutím headlinera. To, zda bude prvním ze dvou, případně prvním a posledním, se nejspíš ještě upřesní.

Dvoudenní žánrový svátek, jenž proběhne na tamních Zlatých pieskoch na lehce pozměněném "Uprising místě" od pátku 30. června do neděle 2. července, přivítá Fat Joea, jenž například v Česku zatím nikdy nekoncertoval a na Slovensku se zjeví podruhé v kariéře.
 
Don Cartagena, jehož si je potřeba spojit i se značkami D.I.T.C. a Terror Squad, je ve hře tak dlouho, že spolupracoval s nepředstavitelně pestrou škálou jmen - od Big Puna a KRS-One, přes Rick Rosse a Lil Waynea, až po French Montanu či Remy Ma, se kterou se v letošním roce přihlásil společným albem "Plata O Plomo".
 
Organizátoři s ohledem na loňské předčasné ukončení slibují, že by se akce uskutečnila i v případě nepříznivého počasí a bomber z Bronxu by vystoupil v krytých prostorách.
 
Lístky koupíte například na oficiálních stránkách festivalu.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná