RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kdo všechno přijde poblahopřát rádiu Spin k šestým narozeninám?

Pražské urban rádio Spin oslaví 1. března už šesté narozeniny a to znamená, že bude pořádná oslava. Po povedené loňské party na Lávce se moderátoři a DJs rádia Spin vrací na místo činu. Spin b-day party se odehraje opět na Lávce a opět se můžete těšit na 3 stage a suuper atmosféru. Ostatně jako každý rok...

Pamětník všech Spin b-day parties Poeta dodává: "Loňské páté narozeniny na Lávce byly podle mě ty nejpovedenější! Davy nadšených party people proudily mezi bary a stejdžemi a ještě několik měsíců potom jsme dostávali nadšené reakce. A i když jsme zatím kluby střídali, jsem rád, že se šesté narozky odehrají opět na Lávce!" Pokud jste náhodou loni nebyli - doražte se sami přesvědčit 1. března na Lávku.

Vrcholem večera bude "Grand Prix Jam" neboli DJ Enemy za gramofony a na majku Vladimir 518 s ním La4 a Dannie. Svojí energickou show popřeje rádiu Spin jeden z jeho nejhranějších interpretů Strapo se svým dechberoucím DJem Spinhandzem. Nejlepší domácí beatbox servíruje nejen Spin moderátor Jaro Cossiga, ale hlavně celý jeho "prskací gang" s ohromující show "na hubu" jménem Beatburger Band.

Vycházející jméno českého dancehallu Missy M doplní na hlavním pódiu legendy Dr. Kary a Mr. Cocoman, takže dojde i na jamajské rytmy. K tomu si připočtěte street dance show od úspěšné české crew Afresh D.C. a party DJs po celém klubu - Noir, Koogee, Jorgos, Spinhandz, Poeta, Stifler a Dirty Little Toaster.

1.3.2013

SPIN BDAY

KLUB LÁVKA

VLADIMIR 518

LA4

STRAPO

DANNIE

MISSY M

BEATBURGERBAND

OPEN 21:00

VSTUP 150,- /Předprodej Ticketstream a Speial Grower/

              200,-/Na místě/

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná