Kde zdarma narazit na zcela nový set PSH, který se nyní zkouší?

Slavná tuzemská hiphopová (PSH) a folková značka (Jablkoň) vystoupí v parku Parukářka na pražském Žižkově. Oba koncerty se uskuteční v rámci dvoudenního programu Žižkovského pivobraní v termínu 3.a 4. června 2016. Vstupné na akci je zdarma.

Vladimir 518 ft. Pil C a Smack - Tak a teď! (prod. Mike T)

V pátek se na hlavním podiu v pražském parku představí jedna z legendárních českých hiphopových kapel PSH. Ve složení Vladimir 518, Orion a Mike Trafik tak návštěvníci festivalu uslyší zásadní skladby i novinky. "Zahrajeme zcela novej set, kterej teď zkoušíme. Po více než dvou letech zapracovávámenové hity a moc se na to těšíme," informuje před koncertem Mike T. Kapela je navíc známá svým patriotismem k hlavnímu městu a tak ke koncertu v parku parukářka Trafor dodal: "Vztah k Parukařce mám zcela zásadní. Byl jsem u prvního piva, v první den otevření místního občerstvení. Dvacet let jsem bydlel přimo pod kopcem v Jeseniově ulici. Jsem žižkovskej patriot."
 
Další zajímavou hudební kapelou, která v rámci Žižkovského pivobraní vystoupí je hudební skupina Jablkoň.Ta hudební fanoušky potěší v sobotním programu. Multižánrová hudební formace, ve své tvorbě mísí prvky folku, rocku i jazzu."Na Pivobraní chystáme speciální program To nejlepší z Jablkoně.  Našim cílem je přidat Parukářce na kráse a pohodě, a ubrat psychiatrům pár potencionálních zákazníků," řekl k připravovanému koncertu zpěvák kapely Jablkoň Pavel Němec. Kapela získala v minulosti několik hudebních ocenění. Mezi ně patří cena Anděl nebo divácká cena festivalu Toolwood v Mnichově. Skupina na minulých albech spolupracoval například s houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným, jazzmanem Jiřím Stivínem nebo zpěvačkou Zuzanou Lapčíkovou. 
 
V rámci návštěvy Žižkovského pivobraní budou mít návštěvníci šanci ochutnat více než sto druhů pivního nápoje, ochutnat vybrané gastronomické speciality nebo se utkat v netradičních pivních soutěžích.Více informací najdene na fecbookovém profilu.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná