Kde narazíte na kombinaci Jan Kraus, Majk Spirit a Dannie?

Katedra Kulturologie FFUK v Praze pořádá v pražském multikulturním klubu Roxy (Dlouhá 33, Praha 1) benefiční koncert věnovaný prezentaci a podpoře nového vědeckého časopisu Culturologia. Akce se uskuteční 7.11.2012 od 20 hodin.

V hudební a taneční části večera vystoupí česká královna RnB Dannie, úspěšná breakdance crew Pentifull, DJ Poeta rádia Spin a živá kapela SIXIN. První číslo časopisu Culturologia během koncertu rituálně pokřtí slovenský raper Majk Spirit společně s českým hercem a moderátorem Janem Krausem. 

Cílem koncertu je vedle dobré zábavy také snaha podpořit a propagovat ideu kulturologie jako vědní disciplíny přispívající k multikulturnímu soužití různých kultur a odlišných subkultur. 

„Vzájemná tolerance kultur je nesmírně důležitá. Jsem rád, že i taková subkultura jako je hip-hop dostala šanci se vyjádřit při této příležitosti a věřím, že jí budu dobře reprezentovat“, uvedl ke koncertu raper Majk Spirit.

Vědecký mezinárodní časopis Culturologia prezentuje široké spektrum poznatků a informací o různých dimenzích české i světové kultury. Na jeho stránkách mohou čtenáři putovat proti toku času za archeologickými a historickými kulturami nebo jako antropologové cestovat do exotických zemí, aby blíže poznali svět „těch druhých“. Časopis bude dobrým průvodcem také všem zájemcům o nové vědecké poznatky a výzkumné trendy učiněné na poli takových disciplín, jako jsou kulturní a sociální antropologie, kulturní ekologie, kulturní sociologie, psychologie kultury nebo dějiny kultury.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Machu Pichu
  • Machu Pichu
  • 18.39 dne 09.11.2012

člověk by čekal podle toho něco opravdu úžasného, ale teď vážně , bylo to jedno velké zklamání. A proč? více zde http://www.facebook.com/events/367152000038694/permalink/375493935871167/

Machu Pichu
  • Machu Pichu
  • 18.38 dne 09.11.2012

Kulturologická noc v Roxy ano opravdu úžasná noc plná kultury dobré hudby v příjemném prostředí a navíc s Janem Krausem a hvězdou slovenského Rapu…. no prostě bomba, no neberte to . Je fakt že na takovou kombinaci člověk nenarazí asi nikde.. hlavně po kvalitativní stránce…. v novinách úžasná reklama

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná