Kde můžeš letos zažít vše, co k Hip Hopu patří? A pod širákem?

Léto se pomalu roztáčí do plných obrátek a my tě zveme na další venkovní akci ve znamení našeho milovaného Hip Hopu. Tentokrát nepůjde o úplně klasický festival, jak jej známe. Nebo naopak, půjde o úplně klasický festival, tak, jak si už nepamatujeme. Spojí totiž všechny elementy dohromady a nabídne vcelku slušný line up.

Pokud 1.7. nebudou tvé Nike brázdit písek na Zlatých Pieskoch v Bratislavě, máme pro tebe příjemnou alternativu v Beach Park Mlékojedy, kde se bude konat již druhý ročník festivalu Meet The Street. Potkávat budeš sice ulici a veškeré jeji elementy, nikoliv však na ulici, ale v prostředí příjemného relaxačního areálu v Mlékojedech.

Hlavní myšlenkou festivalu je přiblížit street kulturu normálním lidem a zároveň dát možnost propojit ty, co prorazili, s těmi, co na svou chvíli teprv čekají. Zároveň se počas celého festivalu bude klást důraz na všechny elementy, tudíž DJing, Rap, BBoying, Graffiti a Beatbox. Cílem je zbourat stereotypy, kterými je pouliční kultura poznamenána a seznámit veřejnost s bohatou kulturou a historií hip hopu a podpořit tak porozumění mezi různými názorovými a generačními skupinami.

V rámci DJ showcase a workshopu se představí třeba světoznámý DJ Friky, chybět nebudou ani popřední bboyz a graffity umělci z České Republiky. Celou akci jako zlatý hřeb zakončí vystoupení části sestavy TY NIKDY Label, ve složení Idea, MC Gey, DJ Fatte a Matys. Svou účastí přizpějou i Zverina a Matheus, jakožto ostřílení freestyle borci.

Tudíž by si měl zauvažovat, zda nestojí za to si udělat celodenní výlet a podpořit Hip Hop v pravém slova smyslu. Detaily akce můžeš najít na www.meetthestreet.cz nebo na sociálních sítích, jako obvykle. 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná