RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kato s Marem rozjedou v roli DJs na mejdanu Bounce!Bouce! už 19.7.

V létě má Prago Pyčo smečka o něco víc na pilno než obvykle, koncerty nejen v Čechách a na Slovensku, promo čerstvé Vážné hudby, rozhovory, zkrátka sakra horký hudební kolotoč. Přesto si Kato a Dj Maro najdou trochu času, aby se oba představili v roli DJských headlinerů na pravidelné oblíbené pražské noci Bounce! Bounce! v Klubu Chapeau rouge. Kdy? Už v pátek 19.července.

Bounce!Bounce! je třípatrová akce, která se koná pravidelně každý měsíc v klubu Chapeau Rouge v centru Prahy. Hudební produkce probíhá zároveň ve všech patrech klubu – v undergroundu, dance clubu i na baru, který je na úrovni ulice.

  Rezidenty Bounce!Bounce! jsou Kay a Tuzex z kapely Sunshine, kteří hrají v -1. patře Chapeau Rouge celou noc jako       DJs. Žánr, ve kterém se jejich hudba pohybuje, sami výstižně nazývají „trash electro, drumstep, ghetto bass, grind house,      etc.“

Ostatní hosté party se mění v závislosti na náladě, počasí a ostatních snadno měřitelných parametrech. Tentokrát se dvě patra pod zemí vystřídají DJs Kato & Maro, jejichž jména si každý, kdo nežije posledních pár let mimo spojení s civilizací, spojí s  Prago Union. Je na co se těšit, protože hoši budou hrát výlučně dle svého hudebního vkusu. Až jim dojde dech, nastoupí na scénu Them Darned Teenagers, kteří nejsou na Bounce!Bounce! žádnými nováčky. A slibují: This will hurt!Na baru se o zábavu postará DJ Ed Bass se svým elektro setem.  Podrobnosti o akci najdete na www.chapeaurouge.cz nebo www.pragounion.cz.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná