Kato, PSH, Marpo a Ty Nikdy se vrátí na místo činu letošního Hip Hop Kempu

Když se řekne festival park Hradec Králové, vybaví se většině našich čtenářů Hip Hop Kemp. Zcela v pořádku. Přesto se areál hradeckého letiště stane 12. září dějištěm druhé hudební události, na které můžete potkat vaše oblíbené interprety a zároveň přispět i k ušlechtilému účelu.

 
Benefiční hudební festival Play Fair vás zavede do světa současné české hudby a představí se zde kapely všech velkých žánrů, přičemž jeden z hangárů bude patřit i našim MCs a DJs. Konkrétně v hradeckém festival parku 12. září zazní Prago Union, PSH, Marpo a Troublegang či zástupci labelu Ty Nikdy. Kromě hiphopové stage bude festival patřit i dalším kapelám jako Wohnout, Chinaski nebo Mandrage
 
Organizátoři Play Fair festivalu svou akcí upozorňují na povahu života seniorů v dnešní společnosti. "Chceme jednak obecně informovat o problematice stáří, ale i o možnostech konkrétní pomoci, ať již finanční, materiální nebo třeba časové, kdy v rámci dobrovolnictví nejen mladí lidé tráví pravidelně čas se seniory," uvádí k celému záměru ředitel projektu Radek Maliník.
 
Realizační tým podpoří vybranou částkou Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Vstupenku pořídíte do 11. září za 340,- Kč. Na místě pak za 390,- Kč. Děti do 3 let, držitelé průkazu ZTP a senioři nad 65 let mají vstup zdarma. Více informací ke vstupenkám či programu najdete na stránkách festivalu playfair.cz.
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná