RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kapitán Demo se angažuje v charitě. Pomoci můžeš i ty. Jak?

Multimilionář a rapper Kapitán Demo, folkař Pokáč nebo ska-punková kapela GangstaSKA letos rozproudí Vánoce v milevském Domě kultury. Starší i zbrusu nové hity zahrají v pondělí 25. prosince na charitativním koncertě Jonášův betlém, který ve spolupráci s kapelou Ticho de pre Cupé Band pořádá milevský Dům Kultury. Za vybrané peníze pak pořadatelé nakoupí dárky dětem, jejichž rodiče si nemohou dovolit tak bohatého Ježíška.

V Milevsku nadílka Štědrým dnem nekončí. V pondělí večer 25. prosince pořádá DK Milevsko a kapela Ticho de pre Cupé Band již tradiční koncert Jonášův Betlém, na kterém účastníci mohou přispět libovolnou částkou na dárky pro děti ze znevýhodněných, často neúplných rodin. „Každý rok vybíráme peníze na dárky pro děti, které by jim Ježíšek nedokázal obstarat. Rodiny nám předem pomáhá vybírat sociální odbor a od maminek známe tajná dětská přání,“ svěřuje se frontman kapely Ticho de pre Cupé Band a mluvčí pořadatelského týmu Michal Kupec.

Minulý rok tak byly rozdány dárky v hodnotě téměř 60 000 Kč, a to mezi 29 dětí. Ty si přály dárky od panenek až po tablety, ale podle pořadatelů teď elektronika vede. „Děti prostě rok od roku zvyšují nároky na Ježíška,“ podotýká Michal Kupec s tím, že za 13 let pořádání koncertu už bylo obdarováno více než 100 dětí.

Díky neutuchajícímu zájmu o charitativní koncert, který si s drobnými výkyvy každý rok přijde poslechnout okolo pěti set lidí, letos Jonášův Betlém oslaví už 13. výročí. Tentokrát rozvlní milevské pankáče česko-italský borec Kapitána Demo s novou deskou Bez klobouku Boss. Poetické duše, kterým zbývá po cukroví místo i na nějakou tu duševní potravu, rozteskní folkař Pokáč, který představí debutové album Vlasy. Náladu na druhou navodí ska-punková skupina GangstaSKA a také milevská stálice Ticho de Pre Cupé Band. „Z peněz vybraných na vstupném vyplácíme honoráře kapelám, které celý večer zajišťují publiku skvělou zábavu. Zároveň se ale snažíme, aby si vstupenku mohl dovolit každý a přišlo co nejvíce lidí,“ dodává Michael Kupec. Letos tak zájemci pořídí lístky za 150 korun na místě, v předprodeji za 130 Kč. Akce začíná v 19:30 hodin v milevském Domě kultury.

Jonášův betlém 2017
Dům Kultury Milevsko, Nádražní 846, 399 01 Milevsko
25. prosince 2017
19:30

Vstupenky v předprodeji za 130 Kč k dispozici zde, na místě za 150 Kč.

Web události: ZDE

Facebooková událost: Jonášův betlém 2017

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná