Prachy od Ježíška roztoč v Chapeau Rouge s Djem Fattem a spol. Dorazí Skitsnygg z NYC i Mr.Chow!

Pražský klub Chapeau Rouge nachystal na poslední dny tohoto roku nabitej program, startuje se štědrovečerním a zároveň narozeninovým 3.výročím úspěšných večírků Dubstep Wednesdays, kde se za gramcema jako gratulanti objeví třeba DJ LU2, Them Darned Teenagers, Evil product a mnoho dalších. V pátek 26.prosince rozpumpují Kay s Tvzexem (Sunshine) poslední letošní vydání jednoho z údajně nejvíc cooll´a hipstery, emouši i kšiltovkáři ceněného mejdanu Bounce!Bounce!, kde přivítají newyorského DJe Skitsnygga. Kromě další hromady jmen, která se během nadcházejího vánočního týdne ve 3 patrech klubu vystřídají potěší příznivce Ty Nikdy labelu repete, které si dá už několikátým rokem DJ Fatte, který zde bude opět roztáčet svoje pecky na Silvestra po boku Lu Michell. Kromě ostřílených rezidentů se na line upu (za všechny jmenujme Bass drop partu aka Low Tact, Novinski a Hlava) tohoto večírku objeví legendární jména jako DJ Formi či Lucas Hulan. Pokud chceš vědět, kdy z Bankoku dorazí Mr.Chow, pak čti dál....

 V legendárním prostoru a v jednom z nejstarších pražských klubů Chapeau Rouge se odehrává mnoho zajímavého v rámci rozličných hudebních žánrů po celý rok a jinak tomu nebude během těchto vánočních svátků a na konci roku… Jako ostatně každoročně, nachystala i letos produkce klubu v samém srdci Prahy pro své návštěvníky opravdu nabitou programovou nadílku a je na každém, co si v rozčliném spektru parties a koncertů v následujích dnech najde….

24. prosince můžeš vyrazit hned po štědrovečerní nadílce oslavit 3. narozeniny pravidelné středeční party s názvem Dubstep Wednesdays. V ,,live underground,, patře si zcela zdarma můžete úžít mejdan v rytmu dubstepu, bassline, grimu, drum and bassu a podobných žánrů, kam si zakladatel a rezident Dubstep Wednesdays - mladý a talentovaný DJ Hlava pozval nespočet svých kolegů, za všechny gratulanty jména jako DJ LU2, DJ Speedy, našláplou dvojku Them Darned teenagers, The Trillest, Evil product, DJ Shock O´,  DJ Maypa a další zajímavé hosty za gramofony a cd playery.             V tentýž večer si v prostředním - ,,dance podlaží,, a na horním baru můžete zatančit na vánoční edici další pravidelné noci tohoto klubu s názvem BE:AT, s příznačným názvem BE:AT X MASS. Ve dvou patrech si tak můžete užít sety DJs: Schwa, Arka, Aloise Neivela, Korzárese či Elada. Vytancovat kila z štědrovečerní večeře můžete po celou noc až do rozednění. Aby vaše hrdla nevyschla, se budou skvělí barmani na 4 barech ve 3 patrech klubu, stejně jako je tomu po celý rok.

V pátek 26. prosince všechny 3 patra klubu obsadí jedna z neúspěšnějších nocí posledních let s názvem Bounce! Bounce! pod taktovkou dvojky z kapely Sunshine : Kaye & Tvzexe, kteří si pro poslední vydání oblíbené noci pozvali pravidelné hosty jako DJe Ed Basse nebo Them Darned Teenagers a new yorského DJe  Briaana Migliorea aka SKITSNYGGa ( www.residentadvisor.net/dj/skitsnygg). Zkrátka a dobře, ať už jste vyznavačem jakéhokoliv stylu, pak byste si určitě neměli nechat utéct poslední letošní díl jedné z nejrozjetějších nocí ve městě!

Sobotní večer a noc v rytmu house music ovládne další rezidentní party Chapeau Rouge - Nightphunk! 27. prosince si její duchovní otec a rezident klubu DJ Lucas Hulan pozval kolegy DJe: Malcaoa, Lilloua nebo headlinera noci, deep housového mága, který se skrývá pod jménem Thomas Tesla. Nudit se nebude v jednom z nejstarších pražských klubů ani v neděli 28. prosince a vybrat si můžete opět z 3 pater dle svého osobního hudebního vkusu. Na baru bude vinyly roztáčet moderátorka Rádia 1 a DJka Jana Kománková, která se zde představí pod projektem Bastard DJs, který tvoří se svým kolegou DJem O. Formánkem. O patro níže si můžeš užít legendy pražské scény, které zde pravidelně můžeš potkávat na jejich nedělní noci s názvem Lazy Lizard. Protancovat botky máš tak možnost pod kormidlováním djské legendy DJTrávy, kterému sekunduje další legendární jméno: producent a DJ Risto Sokolowski akaRisto… V nejnižším ,,live underground,, podlaží bude uřadovat další z domácích a každoměsíčních mejdanů Ragga! Ragga!, kam si v prosinci jeho šéf DJ Babylon Rocker pozval kolegu z Belgie, DJRaggamufin Whitemana!

Nácviku na středečního Silvestra se můžete věnovat v pondělí i úterý. Program klubu nabízí vpondělí 29.12. třebaletošní rozloučení z nocí Colorful House DJDanCooleyho, který si pro tuto noc a její !!!115.pokračování!!! přizval hosty: DJs: Chucka, Shahrukhu nebo Dadu. Na horním baru byste se tento večer určitě měli zastavit za DJs Petrem K a Kubou Kubíčkem (pravidelná noc Cubism), kteří rovněž patří mezi osvědčené DJské koně stáje Chapeau Rouge a téměř každý týden je tu můžete sledovat, jak s přehledem roztancovávají mezinárodně obsazený parket pod názvem jejich pondělního mejdanu Monday Funday

Special Grower a Los Keros tě zvou zase na úterý 30. prosince a další osvědčenou akci s názvem Creative. Creative bude hostit ostřílenou pražskou DJku IM Cyber, vedle které si zahrají DJs: SubgateRob SmileTGT nebo NKVP. Na baru nemůžete určitě přeslechnout nezapomenutelnou a originální produkci Davaj Soundu, který rozhýbe svou náloží balkánské muziky a DJPozorem, Danny Hellem i muzikanty na stagy, snad i mrtvolu! V nejnižším patře klubu si v úterý v rámci večírku s názvem Spin užijete Djs: PatHearta, Synaptika nebo DJane Annu Mischkinu, kteří potěší všechny příznivce house music či techna.

A kdože ovládne line up letošních silvestrovských oslav v Chapeau Rouge? Ve středu 31. prosince to bude stát právě na tomhle místě v srdci Prahy určitě za to! Hip hop, RnB, soul či funky music zastoupí stejně jako loni na horní bar stagy DJ Fatte z Ty Nikdy labelu. Jeden z nejrespektovanějších DJs a producentů na československé hip hopové scéně je právě v tomhle klubu minimálně posledních 5 let jako doma. DJ Fatte se tu několikrát ročně na koncertech Ty nikdy smečky a lze ho tu každý měsíc vychytat třeba na pondělním Chapeau Connections s jeho parťákem Djem Zerwoxem nebo jak jamuje s live bandem The CupCake Collective a rapery i beatboxery na jediné hip hopové open mic jam session na cz/sk scéně: ojedinělém večeru Freestyle Mondays. Stejně jako v minulém roce, si po jeho boku zahraje boss úterních PartyliciousDJane Lu Michell, která se pohybuje na scéně už pěknou řádku let a umí to za gramofony pěkně rozbalit…

O patro níže si během dlouhého večera předají postupně DJskou štafetu DJs: FormiLucas HulanKuba KubíčekSchwa či Yannick a ,,live undergroundu,, to budou v rytmu dubstepu a nejsoučasnější z UK pocházející urban music roztáčet DJ HlavaDJ Novinski nebo Low Tact aka zástupci osvědčené víkendovky Bass Drop, která se v Chapeau Rouge koná už nějaký ten pátek. Více se dozvíte na facebook eventu silvestrovského programu nebo webu klubu www.chapeaurouge.cz. Vstupenky na Silvestra v Chapeau Rouge si můžeš v předprodeji pořídit za na Prahu nezvykle přátelských 200,-Kč na www.goout.cz, na místě tě pak vstupné bude stát 300,-Kč.

VSTUPENKU NA SILVESTRA V CHAPEAU ROUGE KUPUJ ZDE:goout.cz/cs/listky/silvestr-2014-dj-schwa+lucas-hulan+dj-fatte+dalsi/btc/

Ten, kdo bude mít slavení a paření po vánočních svátcích a Silvestru ještě stále málo, ocení ve čtvrtek 1. ledna vstup do roku 2015 s Hangover Emergency Bitches! Tenhle večírek hlásí víc než důstojný začátek Nového roku všem milovníkům klubového řádění a Danny MatthewJunior JanDJ Tibiza a speciální host Mr.Chow slibují nikoliv,,Pařbu v Bankoku,,, nýbrž poctivou,,Pařbu v Praze a Chapeau Rouge,, a kvalitní porci house music až do rána!

Všechny podrobnosti o zmíněných akcích i dalším programu konajícím se v klubu Chapeau Rouge najdeš na jeho oficiálních stránkách www.chapeaurouge.cz nebo na facebookovském profilu klubu.

Klub Chapeau Rouge přeje svým pravidelným i občasným návštěvníkům z celého světa krásné Vánoce a šťastný Nový rok a děkuje všem za přízeň a vaše návštěvy v tomto roce. Celý tým tohoto klubu se na vás těší opět na viděnou na koncertech, parties nebo třeba vernizážích Fenester galerie v nadcházejícím roce 2015!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná