Jeremih poprvé v Praze už příští neděli!

Jeden z nejdiskutovanějších r&b zpěváku a tak trochu i raperů, Jeremih, míří do pražské Roxy. Bylo na čase! Je známým faktem, že tento styl se naší zemi bohužel vyhýbá. To se však změní už 31.ledna, a to díky pořadatelské společnosti Fource Entertainment.

Jeremih udělal kolem sebe humbuk díky singlům "I'm a Star" a "Birthday Sex" z eponymniho debutu, který vyšel roku 2009 pod společností Def Jam. Všechny texty napsal sám zpěvák a produkci celé nahrávky obstaral jeho spolužák z univerzity Mick Schultz. Už tehdy bylo jasné, že Jeremy Felton nebude jen dalším z těch, co mají jeden hit a zmizí.

Potvrzením byla druhá deska All About You, z niž pochází singly "I Like" s Ludacrisem a známější "Put It Down On Me", kde pro změnu hostuje 50cent. Schultz opět produkoval celou nahrávku, ta však nedosáhla takových prodejů jako debut. Jenže nebyl všem dnům konec! Následovala pětiletá odmlka mezi deskami, během niž stihl Jeremy vypomoct mnoha lidem na jejich singlech, vydat dva mixtapy a jedno kolaborativní EP. To nám utkvělo nejvíce v paměti, díky své unikátnosti a svěžímu trappy zvuku. Neslo název No More a spolupracoval na něm s elektronickým producentem Shlohmo.

Začátkem loňského prosince pak přišlo album s pořadovým číslem tři. Late Nights bylo očekáváno už delší dobu a zpěvák se nebojí přiznat svou zodpovědnost za zpoždění. Nechal se slyšet, že zdržení z části způsobil boj o stýkání s malým synem. Nový počin přinesl řadu novinek. Tou hlavní je asi posun ve zvuku. Mick Schultz neprodukuje už každou píseň, jeho práce však na nahrávce nechybí. Dále přispěli například Da Internz, Pharell Wiliams, Sonny Digital, Metro Boomin nebo rovněž Dj Mustard. Větší různorodost desce poslechově jedině prospívá. Další novinkou je první zpěvákova nominace na cenu Grammy za první stopu z desky "Planes" s hostujícím J.Colem. Na mikrofónu ještě vypomohli Migos, Big Sean, YG, Future, Ty Dolla $ign, Juicy J, Twista a jedinečná Jhené Aiko. Celé album si můžete poslechnout níže v článku. 

Svou premiéru si Jeremih odbude už v neděli 31.ledna, a to v pražském hudebním klubu Roxy. Vstupenky v ceně 570kč lze sehnat v síti Ticketpro nebo GoOut.cz

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná