Jeden pádný důvod, proč by si koncert Dope DOD neměl nechat utéci ani fanoušek Sodomy Gomory

Znáte to. Vaše oblíbená kapela se potká s vaší oblíbenou kapelou. Na desce. Často to nevyjde ani v jednom studiu. Mailem se vymění buben za akapelu, hotovo, šmitec. Šance, že byste “TO” viděli naživo limituje k nule. Když si Sodoma Gomora pozvali na album Dope DOD, vypadalo to jako další díl týhle nekonečný ságy…

Ale, má to háček, co propíchne celou hlavu. Sodoma Gomora, tedy Řezník, DeSade a DJ IllRick, průkopnici horrorcore rapu v Čechách jsou vulgární, budí ze spaní, budí šok, znechucení, rozpaky i armádu pravověrných fans, následujících jejich kult. Svou pozici králů undergroundu momentálně hájí s novou deskou "Multikill", po okraj plnou agresivního elektronického neurohopsoundu. Že se Sodoma Gomora postará o support nadcházející show Dope DOD 6.4. v Lucerna Music Baru je no brainer i pro dutohlava.

Jenže co je hlavní: obě party se v backstagi ani na stagi neminou. Společné mírumilovné dílko s romantický názvem "Terminator" tam totiž rozhodně zazní! Kolikrát to bude šance zažít? To by spočítal na prstech i hodně nešikovný majitel motorové pily. Zamkněte dveře, zatlučte okna, "Terminátor" se blíží. 6.4. v Lucerna Music Baru to vážně nebude Apríl. “Přijde pekelná výheň, tím si získáme tvou přízeň.”

RidiculousBoombox

DOPE DOD /NL/

Sodoma Gomora /CZ/

6.4.2017, Lucerna Music Bar, Praha

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná