Jak obstojí čeští bboys v breakdance battlu roku s osmi nejlepšími crews z Evropy?

V polovině března tohoto roku proběhne v Praze taneční battle, který Česká republika ještě nezažila. Do hlavního města má namířeno 8 nejlepších evropských breakdance crews. Pozvané týmy doplní 8 nejlepších skupin z kvalifikace soutěže, mezi které se mohou probattlovat také čeští a slovenští bboys. Všichni se poté poperou ve velkém finále akce Rockin Champ 16. 3. 2013 od 21 hod v clubu Sasazu. Jak obstojí Čechy a Slovensko v mezinárodní úrovni?

Finsko, Itálie, Holandsko, Rusko, Velká Británie nebo Rakousko...všechny tyto země mají jedny z nejlepších bboys a bgirls v Evropě. A jak je na tom Česká republika nebo Slovensko? To vše ukáže bboy battle Rockin Champ, který 16. 3. 2013 nabídne podívanou světové kvality v pouličním tanci breakdance.

Rockin Champ startuje již ve 14 hod kvalifikací více než 80 přihlášených crews z mnoha zemí Evropy. Kvalifikace proběhne formou exhibičních bitek, z nichž porota vybere 8 nejlepších, kteří se potkají se zahraničními hosty ve velkém finále od 21 hod. Celá akce nabídne neskutečnou atmosféru bitky breakdance velikánů, kteří by se do Česka bez pozvání pravděpodobně nikdy nepodívali. Rockin Champ nabídne breakdance nejvyšší úrovně s tou nejhustší atmosférou.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná