Jak to bude na pražském Majálesu s hip hopem?

Na české festivaly se vrací unikátní pojízdné pódium Red Bull Tourbus. Stříbrný retro autobus se poprvé objeví už tento pátek v Praze na Majálesu. A vysokoškolská hudební slavnost se má na co těšit, na střechu stage na kolech vystoupají hiphopeři a hiphoperky z Prago Union, PSH a Čoko voko, kytary a kompy rozbalí Skyline a Midi Lidi a do celého okolí bude halekat MC Jacob za electro breakbeatového doprovodu producenta Hiffiho

Red Bull Tourbus je jedinečný hudební koráb brázdící po českých a slovenských festivalech. Poprvé se v Česku objevil loni na Open Air Festivalu v Panenském Týnci. Tento víkend se vrací a první jeho štací bude pražský park Stromovka, kde v pátek odpoledne vypukne už osmý ročník oblíbeného Majálesu.

První se na střechu Red Bull Tour Bus vypraví Prago Union v čele s Katem, který spolu s Lipem a Bonusem před pár dny poslal do světa skladbu "Trvalo tři generace", v níž tepají xenofobii v české společnosti.

Po hodinové show Prago Union z Prahy se majku chopí holky z Brna Čoko Voko, které od loňského roku objíždí republiku se zábavnou deskou "Hudba". Po nich se nahoru po žebříku vyškrábou Orion, Vladimir518 a Mike Trafik aka Peneři strýčka Homeboye.

Program Red Bull Tourbusu:

15:10 – 16:10 PRAGO UNION

16:40 – 17:40 ČOKO VOKO

18:10 – 19:10 PSH

19:40 – 20:50 SKYLINE

21:20 – 22:25 MIDI LIDI

22:40 – 23:30 MC JACOB A HIFFI

Sledujte video z loňského roku.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná